Żarówki WY5W

Żarówki WY5W posiadają moc 5W i przeznaczone są do pracy pod napięciem 12V. Stosuje się je w samochodowych lampach kierunkowych, a także w oświetleniu bocznym. Halogeny zaprojektowane zostały z myślą o pracy w regularnych cyklach załączania i wyłączania. Bańki żarówek wykonuje się ze specjalnie barwionego na pomarańczowo szkła, odpornego na obciążenia. Żarówki WY5W przeznaczone są do skutecznego sygnalizowania innym uczestnikom ruchu drogowego zamiar zmiany kierunku jazdy. Jest to bardzo ważna funkcja w znacznym stopniu decydująca o bezpieczeństwie i komforcie podróżowania samochodem. W związku z tym żarówki WY5W wyróżniają się wysoką wydajnością i znacznie wydłużoną żywotnością.

Żarówki WY5W dostępne są również pod nazwą W5W T10. Przed decyzją zakupu należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją techniczną każdego modelu oraz opisem producenta. Najważniejsze w tym przypadku są informacje, w których elementach oświetlenia samochodu możemy stosować ten model żarówki. W ofercie naszego sklepu posiadamy niezawodne żarówki WY5W marek Philips, Vision i Tungsram.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij