Filtry do samochodów Filtron

Filtron to producent wysokiej jakości filtrów dla rynku motoryzacyjnego, maszyn i urządzeń silnikowych oraz specjalistycznego sprzętu ciężkiego. Firma powstała 1982 roku i z małego przedsiębiorstwa opartego na produkcji rzemieślniczej stała się marką o światowym zasięgu oraz doskonałej renomie. Na przestrzeni lat Filtron wprowadzał innowacje zarówno w aspekcie podwyższania standardów użytkowania, jak i rozwiązań stylistycznych dotyczących estetycznie wykonanych opakowań czy rozpoznawalnego logo.

Filtron posiada w swojej ofercie ponad 2300 typów filtrów, które produkowane są w identycznej jakości co części wyposażenia fabrycznego samochodów. Wszystkie artykuły producenta spełniają wyśrubowane normy ISO 14001:2015 oraz IATF 16049. Oprócz standardowych filtrów oleju, powietrza czy paliwa w gamie produktowej marki znajdują się także filtry specjalne dla przemysłu, osuszacze powietrza, oczyszczające ciecz chłodzącą, a także filtry hydrauliczne. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie niezawodne i trwałe filtry kabinowe, powietrza i oleju Filtron.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.