Wczytuję dane...

Quick detailery

Quick detailery to płynne preparaty stosowane w kosmetyce nadwozia samochodu. Służą do szybkiej poprawy stanu lakieru pomiędzy kolejnymi woskowaniami. Pomagają też odświeżyć karoserię samochodu po każdym myciu przez eliminowanie zacieków i water spotów.

Gdy lakier zacznie tracić fabryczny kolor, a nie mamy czasu na poddanie go pełnemu zabiegowi detailingowemu, z pomocą spieszą quick detailery. Dobre preparaty przyciemnią lakier, nadadzą mu połysku oraz wypełnią drobne ryski.

Poza tym quick detailery działają hydrofobowo, ułatwiając spływanie wody z karoserii. Warstwa ta zabezpiecza lakier przed deszczem i utrudnia osadzanie się kurzu oraz błota. Ułatwi też kolejne mycie samochodu oraz ochroni lakier przed głębszymi wżerami, np. owadów, asfaltu lub cząsteczek metalicznych z klocków hamulcowych.

Quick detailery nakłada się bezpośrednio na lakier samochodu lub na mikrofibrę, po czym dokładnie rozprowadza na całej powierzchni. Pracuje się partiami, dzięki czemu preparat nie zasycha na lakierze. Na koniec dociera się quick detailery czystą mikrofibrą, aby nie pozostały żadne smugi.

 

W sklepie dwr.com.pl dysponujemy quick detailerami dobrych marek: ADBL, K2, RR CUSTOMS, SONAX i TENZI DETAILER.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów