Quick detailery

Quick detailery to płynne preparaty stosowane w kosmetyce nadwozia samochodu. Łatwe w użytkowaniu środki służą do szybkiej poprawy stanu lakieru pomiędzy kolejnymi woskowaniami. Pomagają też sprawnie odświeżyć karoserię auta po każdym umyciu, usuwając nieestetyczne zacieki i water spoty. Utrata fabrycznego koloru lakieru to niestety tylko kwestia czasu. Ratunkiem w tego typu sytuacjach są kompleksowe i precyzyjne zabiegi detailingowe przeprowadzane zazwyczaj w profesjonalnych warsztatach. Alternatywą dla czasochłonnych i kosztownych prac są quick detailery, które nadają się do użytku w przydomowym garażu. Specyfiki przyciemniają lakier, nadają mu połysk i wypełniają drobne rysy.

Quick detailery wykazują również właściwości hydrofobowe, ułatwiające spływanie kropel wody z karoserii oraz utrudniają osadzanie się na niej kurzu i błota. Dobrej jakości preparaty zabezpieczają lakierowane powierzchnie przed głębszymi wżerami powodowanymi przez drobinki asfaltu oraz cząstki metaliczne z klocków hamulcowych. Quick detailery nakłada się bezpośrednio na karoserię lub na mikrofibrę, po czym dokładnie rozprowadza po całej powierzchni docelowej. Podział przestrzeni, nad którą pracujemy, pozwala uniknąć zasychania na niej specyfiku. Quick detailer docieramy czystą mikrofibrą do momentu uzyskania efektu idealnej gładkości i przejrzystości, bez smug i zacieków.  Rekomendujemy zastosowanie dostępnych w naszym sklepie quick detailerów marek RR Customs, Tenzi Detailer, ADBL, K2 i Sonax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij