Filtry kabinowe

Filtry kabinowe oczyszczają powietrze w samochodzie, którym oddychają kierowca oraz wszyscy pasażerowie. Prawidłowe działanie elementów ma ogromne znaczenie dla jakości podróżowania, wpływa na koncentrację prowadzącego pojazd oraz stan zdrowia wszystkich przebywających w nim osób. Filtry kabinowe należy wymieniać, gdy w kabinie auta unosi się nieprzyjemny zapach, parują szyby, trudno ustabilizować temperaturę, zauważamy brak dopływu świeżego powietrza do wnętrza auta lub odwrotnie, docierają do niego drażniące wonie.

W ofercie naszego sklepu posiadamy filtry kabinowe renomowanej marki Filtron, w których zastosowano wysokiej jakości, skutecznie media filtracyjne. Akcesoria posiadają właściwości elektrostatyczne, dzięki którym są w stanie zatrzymywać nawet mikroskopijne cząstki zanieczyszczeń. Filtry kabinowe Filtron wyposażone zostały w specjalny system antybakteryjny usuwający z dużą efektywnością szkodliwe dla zdrowia bakterie i alergeny. Jego działanie opiera się na niewidocznej powłoce nanoszonej na medium filtracyjne. W przeważającej liczbie modeli samochodów filtry kabinowe możemy wymienić samodzielnie. W przypadku bardziej problematycznych konstrukcji czynność tę lepiej zlecić mechanikowi.

Nie wiesz jak prawidłowo dobrać filtr kabinowy do Twojego samochodu? Katalog filtrów Filtron to platforma, dzięki której łatwo i szybko znajdziesz produkt odpowiadający technicznym wymaganiom pojazdu. Wystarczy jedynie wybrać markę i model auta, a następnie w pojawiającej się na stronie tabeli oznaczyć dokładne parametry samochodu. Wyszukiwarka umożliwia dobór różnych rodzajów filtrów od kabinowych, przez oleju, po filtry powietrza. Poszczególne akcesoria dobierane są pod kątem wymiarów oraz wdrożeń fabrycznych. Katalog udostępnia również bogaty wybór filtrów specjalnych jak te wykorzystywane w instalacjach gazowych, hydrauliczne oraz do kabin lakierniczych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij