Akcesoria samochodowe Sena

Początek działalności firmy Sena przypada na rok 1992. W początkowej fazie była ona nastawiona głównie na produkcję uniwersalnych pokrowców na fotele samochodowe. Z czasem zakres jej aktywności poszerzył się również na import oraz dystrybucję różnego rodzaju akcesoriów motoryzacyjnych. Obecnie w tej dziedzinie Sena zajmuje czołową pozycję zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznych. Produkty firmy dostępne są między innymi w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Estonii, Finlandii, na Węgrzech, Litwie i Słowacji.

W 2013 roku Sena rozpoczęła również produkcję preparatów chemii samochodowej pod marką Q11. Wydajne środki szybko zdobyły zaufanie zarówno użytkowników indywidualnych, jak i profesjonalistów oraz krytyków branży. Nastawiona na poprawę komfortu eksploatacji samochodu w różnych jej aspektach firma proponuje kierowcom szereg akcesoriów sezonowych oraz wykorzystywanych cały rok. W asortymencie naszego sklepu posiadamy między innymi masujące maty na siedzenia samochodowe, łatwe w obsłudze prostowniki, efektywne szczotko-skrobaczki do szyb, a nawet odkurzacz samochodowy z funkcją pracy na mokro i na sucho do precyzyjnego czyszczenia wnętrza samochodu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.