Kosmetyki samochodowe Finish Kare

Finish Kare to założone w 1964 roku w Stanach Zjednoczonych przedsiębiorstwo zajmujące się opracowywaniem i produkcją wysokiej jakości kosmetyków do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji pojazdów oraz łodzi. Wszelkie działania firmy od samego początku nakierowane były na tworzenie produktów doskonałej jakości, wyróżniających się na tle konkurencji. Preparaty marki Finish Kare wykorzystywane są przez profesjonalistów auto detailingu na całym świecie oraz kierowców, którzy kochają swoje samochody i wiedzą, jak o nie dbać.

Specjalne formuły środków czyszczących, wosków samochodowych i past polerskich Finish Kare gwarantują długotrwałą ochronę lakieru, dużą odporność powierzchni na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz doskonały efekt wizualny. Szeroki asortyment marki skierowany jest również do właścicieli łodzi, którzy od lat chętnie wykorzystują skuteczne szampony, środki odtłuszczające i polerujące, a także specjalistyczne woski oraz uszczelniacze do powierzchni żelkotowych. Polecamy dostępny w naszym sklepie niezawodny zaawansowany technologicznie preparat Finish Kare Hi-Temp Paste Wax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.