Żarówki H6W

Żarówki H6W to rodzaj elementów, które stosuje się w tylnych światłach pozycyjnych, światłach cofania, a także do oświetlania wnętrza samochodów zarówno osobowych, jak i dostawczych. Ten typ żarówek halogenowych spełnia bardzo ważną funkcję w doświetlaniu tyłu auta, co pozwala z kolei prawidłowo sygnalizować innym użytkownikom ruchu położenie pojazdu na drodze oraz chęć wykonywania niezbędnych manewrów. Żarówki H6W charakteryzują się budową cokołową i mocą 6 W. Elementy wyposażono w gniazda typu BAX9s. Akcesoria posiadają homologację ECE oraz spełniają wymogi europejskiej normy E1.

W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy żarówki H6W marki Tungsram, wyposażone w filtr zapobiegający matowieniu odbłyśnika i reflektora żarówki H6W Vision oraz wytwarzane z najwyższej jakości materiałów gwarantujących wysoki standard eksploatacji certyfikowane żarówki H6W marki Philips. Żarówki H6W wchodzące w skład naszego asortymentu to gwarancja doskonałej widoczności i precyzji oświetlania drobnych szczegółów pojazdu i jego otoczenia wpływająca na komfort i bezpieczeństwo podróżowania nawet w trudnych warunkach drogowych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij