Chemia samochodowa Q11

Q11 jest marką preparatów i akcesoriów chemii samochodowej firmy Sena. Przedsiębiorstwo, którego początki działalności sięgają 1992 roku ma na swoim koncie produkcję między innymi pokrowców i dywaników do auta oraz fotelików dziecięcych. Profil dystrybucyjny Seny obejmuje również import i sprzedaż produktów do pielęgnacji pojazdów, sprzętu warsztatowego, jak kompresory i prostowniki, elementów wyposażenia, do których zaliczyć można między innymi żarówki czy kołpaki oraz wielu innych niezawodnych artykułów.

Powstała w 2013 roku marka Q11 oferuje kierowcom niezawodne i wydajne środki przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni w aucie, od plastików przez skórę, aż po szyby. Preparaty Q11 dostarczane są na rynki motoryzacyjne Austrii, Belgii, Czech, Estonii, Finlandii, Grecji, Niemiec, Portugalii, Hiszpanii czy nawet Dubaju. W naszej ofercie znajdziecie rewelacyjne chusteczki do mycia rąk, czyszczenia kokpitu i tapicerki skórzanej, preparaty do pielęgnacji elementów plastikowych, niewidzialną wycieraczkę oraz anty-parę, czyli środek zapobiegający parowaniu szyb marki Q11.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.