Usuwanie owadów

Usuwanie owadów jest jedną z najczęściej wykonywanych czynności podczas pielęgnacji samochodu w sezonie wiosenno - letnim. Fragmenty insektów przyklejone do auta nie tylko nie wyglądają atrakcyjnie, ale i są dość trudne do usunięcia oraz niekorzystnie wpływają na stan karoserii. Długo zalegające na lakierze ślady mogą powodować jego odbarwienia, a uporczywe próby usunięcia kończą się nierzadko zarysowaniem powłoki. W przypadku tak trudnych zabrudzeń woda z węża ogrodowego może nie być wystarczająco skuteczna. Na tę okoliczność producenci kosmetyków samochodowych oferują kierowcom specjalne preparaty.

Usuwanie owadów z powierzchni auta dedykowanymi do tego środkami jest ważne z dwóch powodów. Po pierwsze pozwala uniknąć uszkodzeń karoserii związanych z myciem auta myjką pod dużym ciśnieniem, szczególnie gdy samochód ma już swoje lata. Po drugie stanowi podstawę bezpiecznej eksploatacji pojazdu zakładającej pozbywanie się z powierzchni szyb i reflektorów wszystkiego, co mogłoby ograniczyć widoczność kierowcy oraz osłabiać jakość oświetlenia. Dobre preparaty do usuwania owadów charakteryzują się wysoką skutecznością oraz optymalnym poziomem ochrony lakieru. W ofercie naszego sklepu znajdziecie niezawodne środki do usuwania owadów marek ADBL, Tenzi Detailer, Sonax, K2 i RR Customs.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij