Żarniki H8

Oferta dostępnych na rynku akcesoriów motoryzacyjnych żarówek ksenonowych jest bardzo bogata. Wiele konstrukcji zapewnia łatwy i szybki montaż elementów w miejsce oryginalnie montowanych halogenów, zapewniając przy tym większą wydajność i wydłużony okres eksploatacji. Jedną z korzystnych opcji stanowią żarówki ksenonowe H8 montowane w światłach mijania i drogowych. Doskonałe parametry akcesoriów zapewniają trzykrotnie większe natężenie światła, a co za tym idzie lepszą widoczność na drodze i szersze pole postrzegania. Barwa wiązki zbliżona jest do naturalnej, do której wzrok człowieka jest bardziej przystosowany.

Żarówki ksenonowe H8 zapewniają kierowcy komfort prowadzenia auta, optymalną kontrolę drogi i jej otoczenia oraz najwyższy poziom koncentracji. Ich żywotność obliczona jest na średnio od 2000 do 2500 godzin użytkowania. Wyeliminowanie w konstrukcji ksenonowej delikatnego wolframowego żarnika sprawia, że elementy są dużo bardziej odporne na wstrząsy i związane z nimi ewentualne uszkodzenia. W ofercie naszego sklepu posiadamy żarówki ksenonowe H8 marki AMiO o temperaturze barwowej 4300 K i 6000 K.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij