Gąbki i rękawice

Gąbki i rękawice do mycia samochodu to przydatne akcesoria, które umożliwiają delikatne usunięcie zabrudzeń z powierzchni karoserii czy kół. W przeciwieństwie do tego rodzaju przedmiotów wykorzystywanych w gospodarstwie domowym gąbki samochodowe posiadają duże pory, które skutecznie wychwytują niewielkie cząstki zanieczyszczeń, piasek oraz inne środki ścierne. Dzięki temu znacznie obniża się ryzyko zarysowania powłoki lakierniczej i zwiększa możliwość utrzymania jej w dobrej kondycji na dłużej.

Dostępne na rynku akcesoriów do mycia auta gąbki i rękawice podzielić możemy na te wykonane z pianki oraz z powłoką z mikrofibry, a także na miękkie i sztywne. Gąbki i rękawice piankowe skutecznie nawilżają mytą powierzchnię, nie pozostawiają na niej włosów, doskonale nadają się do rozprowadzania detergentów. Akcesoria wykonane z mikrofibry charakteryzują się wyjątkowo wysoką wchłanialnością, idealnie nadają się do polerowania, są skuteczne nawet bez użycia środków chemicznych. Gąbki i rękawice miękkie przystosowane są do mycia różnych elementów nadwozia jak szyby czy karoseria. Akcesoria sztywne wykazują większą odporność, dlatego nadają się na przykład do czyszczenia kół. W sklepie dwr.com.pl posiadamy dwustronne gąbki do mycia, gąbki obszyte irchą lub siatką, rękawice z mikrofibry marek Sonax i Boll, a także magiczną gąbkę melaminową ADBL.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij