Gumki wycieraczek

Gumki wycieraczek to akcesoria umożliwiające regenerację wszystkich typów piór, bez konieczności zakupu nowych części. Uszkodzenie gumy wycieraczek powoduje ich nierówną pracę i gorsze zbieranie wody, co z kolei skutkować może ograniczeniem widoczności i powstaniem niebezpiecznych sytuacji drogowych. Jeśli konstrukcja wycieraczek samochodowych umożliwia ich dalszą eksploatację, a problemem jest tylko guma, można wymienić pojedynczy element, tym samym znacznie ograniczając wydatki.

Główną zaletą gumek do wycieraczek jest ich niska cena, dlatego wielu kierowców decyduje się na wymianę akcesoriów. Wybierając element, warto wziąć pod uwagę jego jakość. Niskiej klasy tworzywo przejawia skłonności do piszczenia i szybko się zużywa. Polecamy więc gumy z domieszką silikonu, odpornego na warunki atmosferyczne i przystosowane do intensywnej eksploatacji oraz gumki pokryte teflonem lub grafitem. Powłoki te sprawiają, że pióra wycieraczek poruszają się po szybie gładko, bez obawy o uszkodzenie szklanej powierzchni. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzycie się w doskonałej jakości pokryte grafitem gumki do wycieraczek tradycyjnych, płaskich i hybrydowych znanej na rynku marki Flash.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij