Żarówki LED HP24W

Ledowe źródła światła to obecnie jedne z najkorzystniejszych rozwiązań motoryzacyjnych. Dostępne na rynku żarówki gwarantują doskonałe efekty świetlne oraz rewelacyjne wrażenia estetyczne. Należy jednak pamiętać o określonym przepisami drogowymi znacznie ograniczonym zakresie możliwości ich stosowania. Jedną z odsłon akcesoriów wykorzystujących technologię LED są żarówki LED HP24W będące odpowiednikami tradycyjnych elementów wykorzystywanych w niektórych markach samochodów w oświetleniu dziennym oraz w kierunkowskazach. Żarówki te charakteryzują się między innymi mniejszym poborem prądu i praktycznie natychmiastową gotowością do pracy.

Polecamy dostępne w ofercie naszego sklepu żarówki LED HP24W EinParts znajdujące zastosowania w samochodach takich jak Alfa Romeo Mito, Peugeot 3008 i 5008 oraz Citroen C5. Akcesoria są odporne na przepalenie i mogą wydajnie pracować w zakresie temperatur od -35 do +55 stopni Celsjusza. Posiadają zainstalowane diody COB o mocy 7,5W. Wykorzystane w żarówkach LED HP24W nowoczesne technologie gwarantują pozbawioną zakłóceń pracę odbiornika radiowego i CB.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij