Żarówki LED H11

Żarówki LED H11 to jedna z wielu opcji akcesoriów zastępujących halogenowe źródła światła w reflektorach głównych pojazdu, czyli lampach mijania, drogowych i przeciwmgielnych. Swoje zastosowanie znajdują one zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych. Różne typy elementów przystosowane są do pracy w konkretnych warunkach i charakteryzują się kolejno mocą 55W dla osobówek i 70W dla ciężarówek oraz napięciem 12V i 24V. Wartość efektownego strumienia świetlnego żarówek LED H11 wynosi 3100 lm. Generowany on jest przy znacznie niższym niż w przypadku rozwiązań halogenowych poborze mocy.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie żarówki LED H11 wielu znanych i cenionych marek. Polecamy między innymi żarówki samochodowe LED H11 Narva Range Performance, AMiO Headlight, stworzone w oparciu o technologię Luxeon Philips serii Ultinon wykazujące nawet o 200% większą wydajność świetlną, a także zestawy żarówek LED H11 Osram LEDriving o zintegrowanej elektronice, gwarantujące najwyższy poziom jasności i spektakularne efekty estetyczne.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij