Żarniki D5S

Żarówki ksenonowe D5S, zwane też zintegrowanymi systemami ksenonowymi, zarówno wśród kierowców, jak i producentów samochodów cieszą się sporą popularnością. Mimo niewielkiego nakładu mocy oraz mniejszej w porównaniu do innych tego typu rozwiązań wartości emitowanej wiązki, różnice w jakości światła w porównaniu do standardowych lamp ksenonowych są znikome. Fakt ten wynika z zastosowania w nich innowacyjnej konstrukcji łuku świetlnego, a także zastosowaniu specjalnie zaadaptowanego systemu projekcji optycznej.

Zintegrowany system elektroniczny zmniejsza koszty produkcji samochodu. Oszczędności wynikają z eliminacji systemu automatycznego poziomowania i czyszczenia reflektora. Ostatecznie nie potrzebujemy tak dużo miejsca i elektroniki obsługującej cały system. Żarówki ksenonowe D5S wykazują temperaturę barwową 5000 K, moc wyjściową 25W i pracują pod napięciem 12V. W sklepie dwr.com.pl posiadamy żarówki ksenonowe D5S AMiO Premium, a także żarówki ksenonowe D5S Philips Vision wykorzystujące technologię ujednolicania barwy światła w przypadku wymiany tylko jednego przepalonego elementu.

Żarnik D5S – nowe rozwiązania w obrębie sprawdzonej technologii

Mimo iż technologia ksenonowa obecna jest w motoryzacji od wielu lat, w jej obrębie wciąż zachodzą usprawniające eksploatację żarówek zmiany. Modyfikacje konstrukcji służą między innymi uproszczeniu wymiany elementów, a także obniżeniu kosztów produkcji pojazdów. Od jakiegoś czasu na runku dostępne są tzw. zintegrowane systemy ksenonowe. Niewielkie różnice w parametrach świetlnych rekompensuje uproszczona elektronika i automatyka całej instalacji. W grupie tego rodzaju akcesoriów swoje miejsce znalazła również żarówka D5S. Konstrukcja zintegrowana z zapłonnikiem jest w pełni kompatybilna pod względem instalacyjnym i perfekcyjnie przygotowana do działania. Ten rodzaj żarnika dedykowany jest do reflektorów soczewkowych.

Nieznacznie obniżone parametry świetlne nie stanowią problemu podczas użytkowania lamp. Zainstalowany w reflektorze żarnik D5S emituje mocną i jasną wiązkę, zapewniając kierowcy optymalną widoczność po zmroku. Zintegrowane rozwiązania elektroniczne ograniczają koszty instalacyjne, a specjalny system projekcji optycznej sprawia, że żarnik xenon D5S doskonale radzi sobie bez automatycznych mechanizmów poziomowania i czyszczenia klosza.

Żarówka D5S – zasada działania

Żarówka ksenonowa D5S zwana jest również palnikiem wyładowczym. Odpowiednie środowisko dla stworzenia łuku elektrycznego, czyli źródła światła tworzą gazy w tym ksenon oraz sole metali, które po wypaleniu parują, tworząc kompozycję widm barwowych łączących się w jeden intensywnie biały strumień. Wysoka temperatura barwowa sprawia, że żarówka ksenonowa D5S emituje wiązkę zbliżoną w odbiorze do światła dziennego. Jasny strumień powoduje z kolei mocny kontrast, dzięki czemu na drodze lepiej widoczne są ewentualne przeszkody, a także inni uczestnicy ruchu. Żarnik xenon D5S to doskonała opcja wyposażenia świetnie realizująca potrzeby komfortu i bezpieczeństwa jazdy w trudnych warunkach.

Żarnik xenon D5S – charakterystyka oświetlenia

Przeprowadzone w obrębie technologii ksenonowej modyfikacje generują spore oszczędności w zakresie produkcji i wyposażenia auta. Zintegrowane systemy to popularne rozwiązania oparte na dobrze pomyślanej i zaprojektowanej koncepcji ksenonowej. Żarnik D5S działa pod napięciem 12V, prezentując jednocześnie wysokie możliwości w zakresie intensywności i właściwego prowadzenia światła. Żarówka D5S została wyposażona w system efektywnego odzyskiwania i gospodarowania ciepłem, co wydłuża jej żywotność i ogranicza wydatki związane z częstą wymianą przepalonych podzespołów.

Żarówka ksenonowa D5S emituje wiązkę o charakterystycznej jasnej zbliżonej do światła dziennego barwie. O ewentualnych problemach i konieczności wymiany elementów świadczy stopniowa zmiana barwy strumienia. Często dotyczy to tylko jednego źródła światła, jednak, by zoptymalizować ich wydajność, eksperci zalecają wymianę żarówek parami,.

Żarówka ksenonowa D5S – oferta sklepu dwr.com.pl

Jeśli żarówki D5S w Twoim samochodzie nie działają prawidłowo, wymień je na nowe. Oferujemy wysokiej jakości opcje wyposażenia cenionych producentów oświetlenia samochodowego. Sprawdź nasze propozycje niezawodnych żarówek D5S. Polecamy oryginalne części umożliwiające korzystną wymianę tylko jednego żarnika marki Philips oraz dobrej jakości rekomendowane przez fachowców zamienniki firmy AMiO.

Żarnik xenon D5S AMiO Premium przeznaczony jest do zastosowania w oryginalnej instalacji ksenonowej. Solidna konstrukcja lampy wykazuje dużą odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych oraz obciążenia mechaniczne. Hartowane szkło kwarcowe jest odporne na wstrząsy, a wysokiej jakości mieszanka gazów i soli stanowi doskonałe środowisko dla wytwarzania mocnego strumienia oświetlającego drogę oraz jej otoczenie w optymalnym zakresie. Żarnik D5S Premium to uniwersalny wariant kompatybilny z każdą fabryczną przetwornicą. Produkt rekomendowany jest do reflektorów soczewkowych w różnych modelach samochodów marek Audi, Citroen, Opel i Skoda.

Żarówka D5S Philips Vision stanowi bardzo korzystną opcję dla wszystkich, którzy od oświetlenia samochodowego oczekują najwyższej sprawności i niezawodności. Stworzona w oparciu o nowoczesne technologie żarówka ksenonowa D5S emituje stylowe światło, które wyróżni Twój samochód i uprzyjemni każdą podróż. Zabezpieczona przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV konstrukcja wykazuje długie i efektywne działanie. Trwałość każdej żarówki potwierdzona została licznymi testami. Żarówka D5S serii Vision realizuje rygorystyczne normy jakości stworzone dla potwierdzenia komfortu i bezpieczeństwa eksploatacji. Marka Philips zaprojektowała dla swoich lamp specjalny system umożliwiający dostosowanie barwy i mocy światła nowego elementu do tego, który nie został wymieniony. Umożliwia to serwis tylko jednej przepalonej żarówki oraz zmniejszenie wydatków przy zakupie oświetlenia.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady przy wyborze konkretnych żarówek, skontaktuj się z naszym konsultantem. Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości i podpowiemy, jaki typ wyposażenia najlepiej sprawdzi się w Twoim samochodzie. Nasze produkty możesz zamawiać przez Internet bez wychodzenia z domu, wykorzystując jedną z naszych opcji szybkiej i wygodnej dostawy. Umożliwiamy również zakupy w tradycyjnej formie w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij