Akcesoria niezbędne

Akcesoria niezbędne w samochodzie to grupa przedmiotów obejmująca elementy obowiązkowe według rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia, a także akcesoria, które pomogą nam poradzić sobie ze skutkami nieprzewidzianych, awaryjnych sytuacji drogowych. Należą do nich między innymi apteczki samochodowe, boostery, gaśnice samochodowe, kable rozruchowe, kamizelki odblaskowe, linki holownicze, odblaski, testery trzeźwości oraz trójkąty ostrzegawcze.

Zaliczane do niezbędnych elementy wyposażenia pojazdu są niemal tożsame z grupą artykułów określanych jako obowiązkowe. Zgodnie z przepisami kamizelka odblaskowa, koło zapasowe czy apteczka nie zostały wymienione jako obowiązkowe w aucie, jednak pieszy poruszający się poza terenem zabudowanym po zmroku jest zobligowany do noszenia sygnalizujących jego obecność na szosie elementów odbijających światło. Często tego typu spacery są powodem awarii pojazdu, co wymusza niejako na jego właścicielu włączenie kamizelki do wyposażenia. Podobnie rzecz ma się z obowiązkiem udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej, które niejednokrotnie możliwe jest jedynie dzięki artykułom znajdującym się w dobrze wyposażonej apteczce. W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się we wszelkie niezbędne akcesoria, które zabezpieczą Cię przed przykrymi niespodziankami podczas podróży samochodem.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij