Kieszeń z rzepem na gaśnicę 1kg, skóra ekologiczna

31,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-63105Kod producenta: 63105Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Kieszeń na gaśnicę 1kg z rzepem umożliwiającym przymocowanie kieszeni do tapicerki samochodu wykonana z ekologicznej skóry to funkcjonalny i praktyczny produkt, który umożliwia wygodne przechowywanie i łatwy dostęp do gaśnicy o wadze 1 kg wewnątrz pojazdu.

Kieszeń została zaprojektowana specjalnie dla użytkowników samochodów, którzy chcą mieć gaśnicę zawsze pod ręką w przypadku nagłej potrzeby. Dzięki specjalnemu rzepowi na kieszeni, można ją bezpiecznie i stabilnie przymocować do tapicerki samochodu, na przykład do dywanika, wykładziny lub innego dostępnego miejsca wewnątrz pojazdu. To oznacza, że gaśnica jest łatwo dostępna i nie zajmuje zbędnego miejsca w schowku.

Kieszeń wykonana jest z ekologicznej skóry - materiał użyty do jej produkcji nie pochodzi od zwierząt. Skóra ekologiczna jest trwała, łatwa do czyszczenia i estetycznie wygląda, przypominając naturalną skórę. Dzięki temu kieszeń prezentuje się elegancko wewnątrz samochodu, dodając mu stylu i profesjonalizmu.

Rzep na kieszeni zapewnia pewne i bezpieczne przymocowanie do tapicerki samochodu. Dzięki temu gaśnica jest stabilna podczas jazdy i nie przemieszcza się, co jest istotne dla utrzymania porządku w samochodzie i szybkiego dostępu do gaśnicy w sytuacji awaryjnej.

Kieszeń na gaśnicę 1kg z rzepem umożliwiającym przymocowanie do tapicerki samochodu, wykonana z ekologicznej skóry, to praktyczne i stylowe rozwiązanie do przechowywania gaśnicy w samochodzie. Zapewnia ona łatwy dostęp do gaśnicy, trzymając ją na wyciągnięcie ręki, jednocześnie dodając elegancji i profesjonalizmu do wnętrza pojazdu.

  • Wymiary: 27,5 x 10,5cm
  • Kieszeń przeznaczona do gaśnicy o średnicy do 10cm.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.