Prostowniki samochodowe Kukla

Działająca na polskim rynku motoryzacyjnym firma Kukla od ponad 30 lat dostarcza kierowcom wysokiej klasy sprzęt warsztatowy jak niezawodne ładowarki akumulatorowe, prostowniki samochodowe, przetwornice oraz inne tego typu akcesoria. Kukla obsługuje swoich klientów kompleksowo, zapewniając długą gwarancję oraz profesjonalny serwis poprodukcyjny. Każdy artykuł poddawany jest też skrupulatnym kontrolom jakości i przechodzi testy w zakresie realizacji wysokich standardów funkcjonalności narzucanych tego typu urządzeniom.

Kukla stawia na zaufaną kadrę fachowców oraz nowoczesne zaplecze technologiczne, które poza wydajnością zapewniają bezpieczeństwo w różnych warunkach eksploatacji akcesoriów. Proces wdrażania nowych produktów odbywa się w oparciu o wizje i potrzeby również samych użytkowników, dlatego akcesoria doskonale wpisują się w obowiązujące dzisiaj trendy motoryzacyjne. W naszym sklepie internetowym bez problemu zaopatrzysz się w prostowniki z płynną regulacją prądu, z bezpiecznikiem zwarciowym, ze wspomaganiem rozruchu oraz z przełącznikiem prądu ładowania marki Kukla.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.