Żarówki BAX

Odpowiedni dobór oświetlenia wewnętrznego, w tym deski rozdzielczej, ma ogromny wpływ na komfort i bezpieczeństwo podróżowania samochodem. Źle dobrana barwa żarówek męczy wzrok i może wywoływać uczucie senności, co w czasie jazdy nocnej jest zjawiskiem wyjątkowo alarmującym. Eksperci radzą, by stawiać na światło zbliżone właściwościami do światła dziennego. W przypadku żarówek kolorowych ważne jest również jego odpowiednie natężenie. W tym zakresie doskonale sprawdzają się żarówki BAX.

Jako grupa świateł sygnalizacyjnych żarówki BAX stosowane są do oświetlania elementów deski rozdzielczej pojazdu. Ich niewielka moc i bezbarwne szkło bańki gwarantują przyjemne, dopasowane do potrzeb komfortowej jazdy efekty wizualne. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór żarówek BAX. Polecamy między innymi mocne i wytrzymałe, wykonane z hartowanego szkła kwarcowego oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego żarówki BAX marki Vision o podstawie typu B8.5d i mocy 1,2 W, a także wiele innych dobrej jakości produktów o różnego rodzaju trzonkach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij