Oleje silnikowe Ford

Ford jest drugim co do wielkości amerykańskim producentem samochodów osobowych, SUV-ów, samochodów sportowych, vanów, pickupów, pojazdów ciężarowych, a nawet maszyn rolniczych w USA i piątym pod względem wielkości na świecie. Marka współtworzy koncern Ford Motor Company. Przedsiębiorstwo założone w 1903 roku w Detroit przez Henry’ego Forda już na początku dysponowało ogromnym  zapleczem gospodarczym, w którego skład wchodziły lasy, huty, kopalnie, a także transport wodny, lądowy i lotniczy. Obecnie fabryki Forda produkują pojazdy w wielu różnych krajach na całym świecie.

W bogatej ofercie produktowej marki oprócz samochodów znajdziemy również sprzęt informatyczny, akcesoria samochodowe oraz produkty chemii motoryzacyjnej, wśród których ważne miejsce zajmują wysokiej klasy oleje silnikowe, przekładniowe, a także płyny eksploatacyjne, które rekomendowane są przede wszystkim do samochodów marki Ford, choć doskonale sprawdzą się również w pojazdach innych producentów. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w doskonały olej silnikowy Ford Formula F 5W30 w opakowaniu 1L lub 5L.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.