Podświetlenie wnętrza samochodu LED

Podświetlenie wnętrza samochodu LED to kwestia, do której zazwyczaj większość kierowców nie przywiązuje tak dużej wagi, jak do lamp zewnętrznych. Tymczasem prawidłowe i efektowne elementy świetlne wewnątrz auta znacznie podnoszą komfort podróżowania nim, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę przemierzanie dłuższych dystansów w nocy, z częstymi przystankami lub jazdę z dziećmi na pokładzie. Podświetlenie wnętrza samochodu LED dotyczy kilku newralgicznych miejsc takich jak bagażnik, drzwi, lusterko pasażera, lampki przy nogach oraz schowek.

Podświetlenie wnętrza samochodu można zamontować samodzielnie w postaci niewielkich, wykonanych z tworzywa sztucznego lampek z żarówkami LED. Ten energooszczędny typ świateł jest jednym z popularniejszych i gwarantuje kierowcom oraz pasażerom doskonałe efekty wizualne, redukując jednocześnie zmęczenie oczu. Białe zimne światło o temperaturze 6000K sprawia, że wnętrze pojazdu wypełnia się pobudzającą jasnością. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w zestaw oświetlenia wnętrza samochodu LED składający się z dwóch lampek marki EinParts. Oświetlenie jest łatwe w montażu i przystępne cenowo. Na akcesoria producent udziela 12-miesięcznej gwarancji.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.