Patelnie elektryczne

Patelnie elektryczne to doskonały element ekwipunku zmotoryzowanego podróżnika, w dużej mierze rekompensujący brak kuchenki turystycznej lub stanowiący dla niej całkiem interesującą alternatywę. W czasie postoju patelnie umożliwiają przygotowanie lub podgrzanie prostego sycącego posiłku, co pozwala nieco zaoszczędzić na obiadach w restauracjach lub barach. Dzięki patelniom elektrycznym nie jesteśmy też skazani na zimne przekąski i kanapki. Parametry zasilania dostosowane do tych, które znajdziemy w gniazdach zapalniczek samochodów osobowych lub ciężarowych, gwarantują całkowitą niezależność i pozwalają na przystanek w praktycznie każdych warunkach.

Patelnie elektryczne dostępne w naszym asortymencie przystosowane są do napięcia 12V i 24V oraz posiadają moc odpowiednio 180W i 270W. Wyposażone zostały w wentylowane pokrywki ze szkła hartowanego oraz stabilne nóżki zakończone gumowymi stopami, które zabezpieczają je przed niekontrolowanym przesuwaniem się. Sprawdź ofertę naszych patelni i rondli elektrycznych z pokrywką Carmotion, renomowanej marki praktycznych i niezawodnych akcesoriów samochodowych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij