Markery LED BMW

Markery LED BMW są żarówkami z diodami LED służącymi do podświetlania ringów w reflektorach samochodów marki BMW. Dzięki nim uzyskujemy jasne i wyraźne oświetlenie stosowane podczas jazdy w ciągu dnia. Ten typ lamp stanowi ciekawą pod względem stylistycznym alternatywę dla standardowych żarówek o żółtej barwie światła, które niekorzystnie kontrastują z oświetleniem ksenonowym. Markery LED BMW emitują bardzo mocne, zimne światło o barwie 6000K, pobierając przy tym stosunkowo niewielką ilość energii.

Markery LED BMW są bardzo łatwe w montażu, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by podjąć się go samodzielnie. Wystarczy jedynie zdemontować stare, żółte żarówki i zastąpić je nowym, efektownym oświetleniem. Po instalacji markerów natychmiast możemy cieszyć się doskonałym nowoczesnym białym światłem, które odpowiada swoją barwą stylistyce najnowszych serii BMW. Markery LED BMW firmy EinParts, które oferujemy w naszym asortymencie, przeznaczone są do większości modeli samochodów BMW. Nie powodują sygnalizowania błędu spalonej żarówki, posiadają kontrolę termalną i nie zakłócają pracy odbiornika radiowego. Producent udziela na akcesoria 12-miesięcznej gwarancji.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.