Mikrofibry

Mikrofibry to akcesoria niezbędne w skutecznej pielęgnacji samochodu. Są one niezwykle przydatne do wycierania i czyszczenia między innymi powierzchni chromowanych, plastików czy nawet szyb. Tekstylia te odznaczają się wyjątkową chłonnością, świetnie osuszają, a także polerują karoserię i inne elementy nadwozia. Szerokie pole zastosowania ręczników i ściereczek z mikrofibry sprawia, że obecnie są one nieodłącznym atrybutem każdego profesjonalnego detailera, jak również elementem wyposażenia wykorzystywanym w przydomowej pielęgnacji auta. Przed dokonaniem zakupu odpowiednich akcesoriów, warto zapoznać się z właściwościami poszczególnych ich typów.

Na rynku dostępne są mikrofibry o cieńszych i grubszych włóknach, a także te o strukturze wafla, które doskonale wchłaniają wilgoć z powierzchni auta. Mikrofibry są bezpieczne i nieinwazyjne, nie rysują lakieru i nie pozostawiają zacieków. Artykuły wielokrotnego użytku nadają się do prania w pralce. Doskonale polerują, osuszają i usuwają nadmiar wosków oraz past polerskich z karoserii samochodowej. W sklepie dwr.com.pl posiadamy mikrofibry antystatyczne, miękkie do osuszania pojazdów, waflowe, do elementów z tworzyw sztucznych, do usuwania resztek owadów, a także mikrofibry do szyb oraz do tapicerki skórzanej. Polecamy między innymi wydajne ściereczki DWR, Sonax oraz K2.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij