Żarówki PY21W

Żarówki PY21W to jednowłóknowe halogeny pomocnicze instalowane przede wszystkim w kierunkowskazach, światłach cofania oraz oświetleniu tablicy rejestracyjnej. Tego rodzaju żarówki odróżniają się od innych przede wszystkim barwą, co znajduje również odzwierciedlenie w ich nazwie, gdzie litera Y oznacza yellow, czyli kolor żółty. Specyficzne w przypadku tych akcesoriów jest również rozmieszczenie bolców. Dla przykładu żarówki P21W posiadają wtyki rozmieszczone wokół trzonu, natomiast w żarówkach PY21W jeden z nich jest wyraźnie wysunięty. Co ważne halogeny te są nawet dwa razy trwalsze od tradycyjnych żarówek.

Żarówek PY21W nie mogło zabraknąć również w ofercie naszego sklepu. Kierowcom o wysokich wymaganiach względem jakości i wydajności elementów oświetlenia ich samochodów rekomendujemy między innymi żarówki PY21W Vision w kolorze bursztynowym, żarówki PY21W Tungsram przeznaczone do lamp kierunkowskazów, żarówki PY21W Osram Ultra Life o znacznie wydłużonym czasie eksploatacji, a także wyróżniające się stylistycznie żarówki sygnalizacyjne Osram Diadem Chrome.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij