Lakiery w sprayu

Lakiery w sprayu mają wiele zastosowań, zwłaszcza w rękach kreatywnych osób. Dzięki nim można na przykład odnowić elementy wyposażenia domowego jak doniczki, wazony i kwietniki. Właściciele samochodów używają ich do odnawiania zderzaków, felg lub maskowania nieestetycznych odprysków. Aplikacja lakierów w sprayu jest dziecinnie prosta. Wystarczy postawić przedmiot, który zamierzamy polakierować w otwartej przestrzeni i spryskać go preparatem. Powierzchnia docelowa już po kilku minutach od zastosowania lakieru zyskuje żywy, jednolity kolor.

Dobrej jakości lakiery w sprayu charakteryzują się wysoką odpornością na działanie wody i umożliwiają szczelne pokrycie elementu. Dobrze nałożona powłoka utrzymuje się przez długi czas. Zastosowanie lakierów w sprayu nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów i umożliwia uzyskanie ciekawych efektów wizualnych, na przykład różnych odcieni srebra i złota. W sklepie dwr.com.pl oferujemy lakiery w sprayu służące do zewnętrznego i wewnętrznego malowania metali, drewna, tynków, rowerów, mebli, ceramiki czy zaprawek samochodowych. Przed użyciem lakierowaną powierzchnię trzeba odtłuścić, a zawartość puszki wstrząsnąć. Elementy malujemy z odległości ok. 30 cm, nakładając na nie kilka cienkich warstw powłoki. Polecamy lakiery w sprayu marek K2 i Champion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij