Wczytuję dane...

Chemia warsztatowa

Wysokiej jakości chemia warsztatowa stanowi bardzo ważne zaplecze zarówno dla profesjonalnych mechaników, jak i amatorów pracujących nad swoimi pojazdami w przydomowym garażu. Dzięki produktom z tej kategorii możliwe jest przeprowadzenie wielu napraw, a także pielęgnacja i konserwacja dowolnych podzespołów.

Chemia warsztatowa w naszym sklepie obejmuje środki do czyszczenia silników i podzespołów, kleje, produkty do konserwacji pasków klinowych, odrdzewiacze, odtłuszczacze, uszczelniacze, pasty i wszystkie inne niezbędne preparaty.

Chemia warsztatowa obejmuje także wiele rozwiązań służących utrzymaniu w czystości ważnych podzespołów. To również środki decydujące o wyglądzie samochodu: lakiery do karoserii, bębnów, felg i zacisków hamulcowych. Nie zapomnieliśmy również o różnokolorowych powłokach gumowych, dzięki którym Wasze auto zmieni swój wygląd w ciągu kilku godzin.

 

Wszystkie preparaty i środki chemiczne w sklepie dwr.com.pl pochodzą od znanych i cenionych na rynku motoryzacyjnym firm: BOLL, CARMOTION, EINPARTS, K2, HOLTS i innych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów