Chemia warsztatowa

Wysokiej jakości chemia warsztatowa stanowi bardzo ważne zaplecze zarówno dla pracy profesjonalnych mechaników, jak i amatorów pracujących nad swoimi samochodami w przydomowym garażu. Dzięki produktom z tej kategorii możliwe jest przeprowadzenie wielu napraw w aucie, a także pielęgnacja i konserwacja jego poszczególnych podzespołów. Skuteczne środki i drobne narzędzia ułatwiają precyzyjne prace i gwarantują bezpieczny serwis nawet bardziej skomplikowanych elementów.

Chemia warsztatowa w naszym sklepie obejmuje środki do czyszczenia silników i podzespołów, kleje, produkty do konserwacji pasków klinowych, odrdzewiacze, uszczelniacze, pasty i wszystkie inne niezbędne preparaty odpowiadające za bezpieczną eksploatację pojazdów. W dziale tym znajdziemy wiele rozwiązań służących do utrzymania w czystości ważnych podzespołów. To również wydajne środki decydujące o wyglądzie samochodu, między innymi lakiery do karoserii, bębnów, felg i zacisków hamulcowych. Nie zapomnieliśmy również o różnokolorowych powłokach gumowych, dzięki którym Wasze auto zmieni wygląd w ciągu zaledwie kilku godzin. Polecamy preparaty chemii warsztatowej renomowanych producentów Boll, K2, EinParts, Holts, Sonax, Liqui Moly, Xeramic i innych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij