Żarniki HB5

Żarówki ksenonowe HB5 instalowane są w reflektorach głównych pojazdów jako źródła świateł mijania i drogowych. Na rynku dostępne są dwie wersje tego typu elementów. Akcesoria bi-ksenonowe dzięki zastosowaniu specjalnej przesłony umożliwiają żarówkom działanie tożsame z tym reprezentowanym przez żarówki dwuwłóknowe. Ksenony pracują jak lampy o stałej mocy świecenia. W celu pokazania lepszych właściwości oraz większej efektywności żarówki ksenonowe HB5 często porównuje się z rozwiązaniami halogenowymi. Z zestawienia takiego wynika, że ksenony pobierają zdecydowanie mniej energii, emitując przy tym wiązkę świetlną o większej wydajności i lepszej jakości. Wykazują też trzy razy większą moc świecenia oraz znacznie wydłużoną żywotność.

Barwa światła zbliżona do dziennego zapewnia wysoki standard eksploatacji żarówek ksenonowych HB5, wpływając pozytywnie na bezpieczeństwo poruszania się samochodem w różnych warunkach drogowych. Polecamy dostępne w sklepie dwr.com.pl niezawodne żarówki ksenonowe i bi-ksenonowe HB5 marki AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij