Żarówki HS1

Żarówki HS1 o napięciu 12V to typ rozwiązań halogenowych dwuwłóknowych, przeznaczonych do użytku w motocyklach. Dzięki mocy 35W można je stosować w pojazdach wyposażonych w akumulatory o nieco mniejszej wydolności elektrycznej. Obecność dwóch włókien sprawia, że żarówki HS1 doskonale nadają się do wykorzystania w reflektorach o ograniczonej przestrzeni. Żarówki HS1 dostarczają motocykliście dużą ilość światła, dzięki któremu jest lepiej widoczny na drodze oraz sam może dostrzec ewentualne przeszkody i szybko zareagować. Do produkcji tych halogenów wykorzystuje się szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV. Jest ono zdecydowanie bardziej wytrzymałe od szkła twardego i charakteryzuje się odpornością na wysokie temperatury oraz drgania, co ogranicza ryzyko eksplozji.

Żarówki HS1 nierzadko powstają z zastosowaniem nowoczesnych technologii, przez co na rynku dostępne są różne odsłony akcesoriów, w szerokim zakresie cenowym. Wszystkim, którzy poszukują rozwiązań skutecznych i niezawodnych, polecamy żarówki HS1 Osram X-Racer emitujące niebieskawo-białe światło o temperaturze barwowej 4200 K, żarówki HS1 Philips CityVision Moto przeznaczone do eksploatacji na drogach miejskich, a także żarówki HS1 Philips Vision Moto o zwiększonej o 30% wydajności świetlnej.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij