Odblaski

Odblaski zawdzięczają swoją właściwość „świecenia” w ciemności zjawisku, które polega na pochłanianiu, przepuszczaniu lub odbiciu światła padającego na różny rodzaj powierzchni. Gdy ta jest idealnie płaska, kąt odbicia równa się kątowi padania. W przypadku podłoża chropowatego duża część promieni ulega rozproszeniu. Dzięki specjalnej strukturze odblaski odbijają światło w kierunku jego padania. Proces ten nazywamy odbiciem odwrotnym lub odblaskowym. Pamiętajmy, że zasada działania elementów odblaskowych zakłada, iż „świecą” one tylko wtedy, gdy pada na nie światło.

Ten typ elementów stosowany jest w oświetleniu pojazdów uczestniczących w ruchu drogowym. Niewielkie, przeważnie okrągłe lub prostokątne tabliczki z tworzywa w kolorze białym, pomarańczowym lub czerwonym skutecznie ostrzegają kierowców o znajdującej się przed nimi przeszkodzie, stanowiąc genialny w swej prostocie system bezpieczeństwa. Odblaski dostępne w ofercie naszego sklepu posiadają taśmę samoprzylepną, dzięki której, umieszczone na odpowiednio płaskim i gładkim podłożu, mogą stabilnie pełnić swoją funkcję. Polecamy odblaski w różnych kolorach, kształtach i wymiarach marki Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij