Powłoki gumowe

Powłoki gumowe to innowacyjne produkty w aerozolu chroniące pokrywane nimi powierzchnie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Produkty dostępne są w wielu kolorach, dlatego wybrane elementy możemy pomalować w dowolny sposób. Dobre powłoki gumowe stanowią skuteczne zabezpieczenie przed zarysowaniami, brudem, wilgocią, rozcieńczonymi kwasami, korozją, olejami i smarami. Nadają się do nakładania na powierzchnie lakierowane, felgi stalowe i aluminiowe, zderzaki, drewno, metal, szkło, tworzywo sztuczne oraz wiele innych materiałów. Pomalowane elementy można myć przy pomocy gąbki i szamponu.

Powłoki gumowe posiadają doskonałą elastyczność, nie pękają i nie kruszą się. Wytrzymują skrajne temperatury od -30 do 90 stopni Celsjusza. Ponadto tego typu powłoki są bardzo łatwe do nałożenia i pozwalają osiągnąć szybki i rewelacyjny efekt. Co ważne w razie niepowodzenia, dzięki elastyczności powłoki są łatwe do usunięcia. Przed nałożeniem warstwy preparatu malowaną powierzchnię należy odtłuścić. Środek schnie od 2 do 3 godzin. Polecamy dostępne w naszym sklepie powłoki gumowe w kolorach czarnym, niebieskim, pomarańczowym, żółtym i czerwonym marki K2, której różnego rodzaju preparaty chemii samochodowej znane są niemal na całym świecie.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij