Żarniki D4R

Żarówki ksenonowe D4R zasilane są napięciem 42V. Do poprawnego ich działania niezbędny jest układ zapłonowy zapewniający wysokie napięcie. Żarówki nie posiadają zintegrowanego startera, co rodzi konieczność doprowadzenia napięcia ze źródła zewnętrznego. Ten brak własnego startera jest wygodny w przypadku wymiany zużytego elementu. Żarówki ksenonowe D4R stworzone zostały z myślą o montażu z reflektorami z odbłyśnikiem. Jego odpowiednie i precyzyjne ukształtowanie eliminuje ryzyko oślepienia innych uczestników ruchu drogowego. Stała przesłona w reflektorach odbłyśnikowych zapewnia właściwy kierunek padania intensywnej wiązki światła.

Żarówki ksenonowe D4R posiadają moc 35W i emitują promień świetlny o wartości 2800 lm. Najczęściej znajdują zastosowanie w światłach drogowych i krótkich. W ofercie naszego sklepu prezentujemy żarówki ksenonowe D4R Osram Original Xenarc o imponującej jakości strumienia światła oraz żarówki ksenonowe D4R Philips Vision o temperaturze barwowej 4400 K. Eksperci potwierdzają duży wpływ oświetlenia ksenonowego na koncentrację kierowcy, szybsze rozróżnianie przeszkód oraz adekwatne do sytuacji reakcje.

Żarówka D4R – jak wybrać dobre oświetlenie samochodowe?

Technologia ksenonowa wprowadziła duże zmiany na rynku motoryzacyjnym zarówno w zakresie funkcjonalności poszczególnych akcesoriów, jak i prezencji światła w samochodach nowej generacji. Prawidłowe działanie żarówek xenon wymaga sporych nakładów energii i odpowiedniego przygotowania podzespołów odpowiedzialnych za proces skutecznego wytwarzania i precyzyjnej emisji wiązki. By móc w pełni wykorzystać potencjał technologii, należy właściwie dobrać żarówkę do reflektora. Ważne w tym zakresie są informacje, które wyczytamy z oznaczenia danych produktów. Żarówka D4R to lampa wyładowcza bez wbudowanego zapłonnika przeznaczona do reflektorów odbłyśnikowych. Brak zintegrowanego układu zapłonnego oznacza konieczność doprowadzenia zewnętrznego źródła zasilania. Żarnik xenon D4R zasilany jest napięciem 42V, które generowane jest przez przetwornicę.

Reflektor odbłyśnikowy posiada specjalny mechanizm precyzyjnego kierowania wiązki światła na drogę. Funkcja samopoziomowania optymalizuje kąt padania strumienia, eliminując efekt oślepiania innych uczestników ruchu. Wysokiej jakości dobrze dobrana żarówka D4R zapewnia komfort dostrzegania szczegółów drogi i jej otoczenia oraz szybkiego reagowania w razie zagrożenia.

Dobierając żarówki ksenonowe D4R, weź pod uwagę:

  • zastosowanie elementu w danym rodzaju reflektora,
  • oferowaną moc światła,
  • konieczność wyposażenia mechanizmu w dodatkowe źródło zasilania,
  • trwałość konstrukcji,
  • temperaturę barwową,
  • precyzję prowadzenia strumienia,
  • rekomendacje ekspertów i użytkowników.

Jeśli w Twoim samochodzie zastosowano oświetlenie typu ksenon, postaw na dostępne w naszej ofercie żarówki D4R renomowanych marek udostępniających najlepsze akcesoria fabrycznego wyposażenia oraz oryginalne części zamienne.

Żarnik D4R – zalety użytkowania

Dobre oświetlenie samochodowe to jeden z wielu ważnych elementów wpływających na komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Dobra widoczność po zmroku oraz w gorszych warunkach pogodowych to konieczność, dlatego inwestycja w dobrej jakości trwałe i wydajne żarówki zawsze się opłaca. Żarniki D4R, jakie proponujemy naszym klientom, prezentują wyjątkową wydajność, wytrzymałość na wstrząsy i związane z nimi uszkodzenia oraz precyzję działania opartą na dobrze przemyślanej solidnej konstrukcji. Wykorzystywane na montaż fabryczny żarówki D4R są skrupulatnie testowane oraz spełniają niezbędne normy homologacyjne.

Przeznaczony do montażu w reflektorze głównym żarnik D4R emituje intensywnie jasną wiązkę światła o przyjaznej w odbiorze temperaturze barwowej. Padający w konkretnym kierunku strumień pozwala widzieć znacznie więcej, szybciej i lepiej ocenić ewentualne zagrożenie oraz podjąć działania zapobiegające groźnym zdarzeniom drogowym. Wymiana żarówki bez zapłonnika jest jeszcze prostsza, a w razie potrzeby, dzięki sprawdzonej technologii ujednolicania temperatury barwowej, możesz zaoszczędzić na wymianie tylko jednej przepalonej żarówki.

Żarówka ksenonowa D4R – jak to działa?

Żarnik D4R świeci w wyniku wyładowania, do którego powstania niezbędne jest duże napięcie prądu. Wytworzenie wyjątkowo jasnej wiązki możliwe jest w otoczeniu mieszanki wysokiej jakości gazów, w tym ksenonu. Dzięki doskonale zorganizowanemu systemowi odzyskiwania energii, jej straty są minimalne, co zapewnia większą wydajność i trwałość żarówki. Choć serwis lamp ksenonowych to spory wydatek, ich wytrzymałość i efektywność świetlna z nawiązką rekompensują kierowcom poniesione koszty.

Żarnik xenon D4R – jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Proponujemy najlepsze oświetlenie ksenonowe na rynku w postaci żarówek wielu typów dedykowanych do różnych reflektorów. W grupie najczęściej wybieranych produktów znalazła się między innymi żarówka D4R. Marki Philips i Osram już w standardzie oferują rewelacyjny potencjał technologiczny tej odsłony wyposażenia.

Żarówka ksenonowa D4R Osram Original Xenarc emituje zdecydowanie więcej światła niż klasyczny halogen, przy jednoczesnej wykraczającej poza normy konwencjonalnych akcesoriów trwałości. Wydłużona eksploatacja to znacznie ograniczone koszty częstej wymiany przepalonych elementów. Żarnik D4R imponuje wyglądem oraz intensywnością wiązki, zapewniając optymalną widoczność na drodze oraz pewność prowadzenia auta w każdych warunkach. Oryginalny żarnik xenon D4R to świetna opcja wykorzystywana w wyposażeniu fabrycznym, a także w serwisie jako oryginalna część zamienna.

Żarnik D4R Philips Vision zyskał uznanie ekspertów motoryzacyjnych i jako doskonale przygotowany element wyposażenia wykorzystywany jest zarówno na pierwszy montaż, jak i podczas wymiany przepalonych elementów eksploatacyjnych. Żarówka ksenonowa D4R marki Philips jest źródłem przyjemnego w odbiorze światła, które pomaga kierowcom skupić się podczas jazdy oraz podejmować działania zapobiegające zarówno drobnym kolizjom, jak i poważniejszym wypadkom. Żarnik D4R to konstrukcja wykonana z solidnego szkła kwarcowego odpornego na promieniowanie UV oraz towarzyszące codziennej eksploatacji obciążenia dynamiczne. Marka Philips oferuje swoim klientom możliwość wymiany tylko jednej przepalonej żarówki oraz dostosowanie efektu świetlnego nowego elementu do tego generowanego przez lampę, która nie została wymieniona.

Polecamy wydajne oświetlenie samochodowe, które zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale i przyjemność z jazdy. Dobierz elementy wyposażenia spełniające Twoje indywidualne oczekiwania i ciesz się dobrze doświetloną przestrzenią drogi i jej otoczenia niezależnie od okoliczności. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą i poradą. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub złóż wizytę w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij