Żarniki D4R

Żarówki ksenonowe D4R zasilane są napięciem 42V. Do poprawnego ich działania niezbędny jest układ zapłonowy zapewniający wysokie napięcie. Żarówki nie posiadają zintegrowanego startera, co rodzi konieczność doprowadzenia napięcia ze źródła zewnętrznego. Ten brak własnego startera jest wygodny w przypadku wymiany zużytego elementu. Żarówki ksenonowe D4R stworzone zostały z myślą o montażu z reflektorami z odbłyśnikiem. Jego odpowiednie i precyzyjne ukształtowanie eliminuje ryzyko oślepienia innych uczestników ruchu drogowego. Stała przesłona w reflektorach odbłyśnikowych zapewnia właściwy kierunek padania intensywnej wiązki światła.

Żarówki ksenonowe D4R posiadają moc 35W i emitują promień świetlny o wartości 2800 lm. Najczęściej znajdują zastosowanie w światłach drogowych i krótkich. W ofercie naszego sklepu prezentujemy żarówki ksenonowe D4R Osram Original Xenarc o imponującej jakości strumienia światła oraz żarówki ksenonowe D4R Philips Vision o temperaturze barwowej 4400 K. Eksperci potwierdzają duży wpływ oświetlenia ksenonowego na koncentrację kierowcy, szybsze rozróżnianie przeszkód oraz adekwatne do sytuacji reakcje.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij