Sprzęt car audio

Sprzęt car audio to kategoria w katalogu naszego sklepu, w której znajdziecie akcesoria potrzebne do wymiany fabrycznych elementów systemów audio jak radioodtwarzacze, głośniki czy wzmacniacze, w które wyposażone są samochody. W asortymencie udostępniamy artykuły i sprzęt car audio niezbędny do prawidłowej i skutecznej zmiany istniejącej instalacji audio w pojeździe.

W bogatej gamie produktowej zgromadziliśmy między innymi anteny samochodowe o charakterystycznym kształcie płetwy rekina, anteny z masztem lub batem, anteny wewnętrzne i elektrycznie wysuwane. Sprawdźcie naszą ofertę kabli i osprzętu do układów zasilania, kabli głośnikowych oraz przewody sygnałowe, akcesoria takie jak gniazda i wtyczki, transmitery FM umożliwiające prowadzenie rozmów telefonicznych za pomocą systemu audio samochodu i włączenie do układu bezprzewodowego odbiorników radiowych starszej generacji. Sporą część oferty stanowią filtry zakłóceniowe do odbiorników radiowych i adaptery Bluetooth. Polecamy wysokiej jakości sprzęt car audio marek Blow, Carmotion, Automax, Stanmot i Voice Kraft.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij