Wycieraczki samochodowe Negotti

Negotti to ceniony w branży motoryzacyjnej producent wysokiej klasy wycieraczek i ramion do szyb samochodowych przystosowanych do różnych stylów eksploatacji. Firma stawia na rozwój asortymentu  zarówno w zakresie ilości prezentowanych produktów, jak i usprawnień technologicznych poszczególnych serii piór. Negotti posiada w swojej ofercie wycieraczki do niemal wszystkich dostępnych na rynku europejskim modeli aut, zapewniając kierowcom najwyższy standard funkcjonalności i trwałości produktów testowanych w ekstremalnych warunkach drogowych i atmosferycznych.

Solidne zestawy wycieraczek przegubowych z ramieniem oraz płaskie konstrukcje wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów skutecznie oczyszczają i osuszają szybę, pracują cicho i regularnie nawet podczas dużych opadów deszczu. Akcesoria marki rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w codziennej eksploatacji, jak i podczas jazdy wyczynowej. Negotti aktywnie uczestniczy w zawodach rajdowych, w których sprawdzany jest poziom wydajności wycieraczek trafiających do użytkowników. Wszystkich, którzy poszukują produktów niezawodnych w każdej sytuacji, zachęcamy do sprawdzenia oferty przednich i tylnych wycieraczek do auta Negotti dostępnej na stronie sklepu dwr.com.pl.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.