Żarówki H4

Żarówki halogenowe H4 wyposażone są w dwa żarniki, dlatego stosuje się je w światłach drogowych oraz mijania, a także w światłach drogowych i przeciwmgłowych. Ich standardowa moc to 55 W, a wydajność wiązki światła ok. 1000 lm. Na rynku akcesoriów oświetleniowych zaopatrzycie się również w żarówki H4 o zwiększonej mocy 70 W. Te elementy wyposażenia charakteryzują się wyjątkową trwałością, wykazując do 700 godzin pracy. Akcesoria w środku szklanej bańki posiadają metalową płytkę, dzięki której emitowane przez włókna światło nie oślepia kierowców nadjeżdżających z naprzeciwka.

Posiadamy bogaty wybór żarówek H4 wyprodukowanych przez znane i cenione na rynku firmy takie jak Philips, Osram, Bosch, AMiO, Vision, Farenheit, Ring Automotive oraz Tungsram. Polecamy między innymi żarówki H4 Bosch Plus, które zapewniają 90% więcej światła w porównaniu do standardowych elementów, a co za tym idzie, zwiększają bezpieczeństwo jazdy. Ich białe światło gwarantuje komfortowe wrażenia wzrokowe. Dla bardziej wymagających użytkowników przygotowaliśmy również ofertę żarówek H4 Xenon Ring gwarantujących zwiększony zasięg widoczności i lepszą jakość wiązki.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij