Żarówki H4

Żarówki halogenowe H4 charakteryzują się budową dwuwłóknową, dlatego stosuje się je w światłach drogowych oraz mijania, a także w światłach drogowych i przeciwmgłowych. Ich standardowa moc to 60W dla świateł długich i 55W dla świateł krótkich. Wydajność wiązki światła określa się na ok. 1000 lm. Na rynku akcesoriów oświetleniowych zaopatrzycie się również w żarówki H4 przeznaczone do pojazdów ciężarowych o mocy 75/70W oraz akcesoria o podwyższonych parametrach mocy nawet do 100/90W, a także wydłużonym do 700 godzin czasie pracy. Akcesoria w środku szklanej bańki posiadają metalową płytkę, dzięki której emitowane przez włókna światło nie oślepia kierowców nadjeżdżających z naprzeciwka.

Posiadamy bogaty wybór żarówek H4 wyprodukowanych przez znane i cenione na rynku firmy takie jak Philips, Osram, Bosch, AMiO, Vision, Farenheit, Ring Automotive oraz Tungsram. Polecamy między innymi żarówki H4 Bosch Plus, które zapewniają 90% więcej światła w porównaniu do standardowych elementów, a co za tym idzie, zwiększają bezpieczeństwo jazdy. Ich białe światło gwarantuje komfortowe wrażenia wzrokowe. Dla bardziej wymagających użytkowników przygotowaliśmy również ofertę żarówek H4 Xenon Ring gwarantujących zwiększony zasięg widoczności i lepszą jakość wiązki.

Żarówka H4 – zasada działania

Za prawidłowe działanie żarówek H4 odpowiadają zastosowane w nich gazy z grupy halogenów. Dzięki ich właściwościom szkło kwarcowe bańki nie ciemnieje. Za długą pracę żarówki odpowiada też tzw. halogenowy cykl regeneracyjny. Za jego sprawą odrywające się od żarnika drobinki wolframu nie osadzają się na ścianach żarówki, a powracają na żarnik. Żarówki halogenowe H4 montowane są w światłach głównych pojazdu, dlatego emitowana przez nie wiązka świetlna musi być odpowiednio mocna i precyzyjna. Zastosowany we wnętrzu metalowy element pełniący funkcję odbłyśnika prowadzi światło w taki sposób, by nie oślepiało ono innych kierowców.

Zwykła żarówka H4 ma moc 60/55W i pracuje pod napięciem 12V. W różnych warunkach eksploatacji żarówka H4 pracuje od ok. 350 do nawet 700 godzin, zapewniając doskonałe i odpowiedzialne za bezpieczeństwo na drodze efekty świetlne. Dobrze oświetlona ulica to zdecydowanie lepsza widoczność, pewniejsze i szybsze reakcje kierowcy oraz właściwe sygnalizowanie uczestnictwa w ruchu drogowym. Dużą zaletą żarówek H4 jest ich łatwa dostępność i stosunkowo niska cena.

Żarówki H4 – jakie możliwości oferują?

Żarówki renomowanych marek jak Osram czy Philips oferują wiele już w standardzie. Dużą popularnością cieszą się również ich odpowiedniki o podwyższonych parametrach. W katalogu naszego sklepu znajdziecie żarówki H4 emitujące od 30 do nawet 200% więcej jasnego światła. Poszczególne produkty wyróżnia bardzo nowoczesna chłodna barwa światła zbliżona do białej wiązki ksenonowej lub ledowej. Ciekawe rozwiązanie stanowią również żarówki o znacznie zwiększonej trwałości. Nasza oferta obejmuje zarówno żarówki przeznaczone do reflektorów samochodowych, jak i te montowane w światłach motocykli.

Sprawdź, które z proponowanych przez nas rozwiązań najlepiej dopasują się do preferowanego przez Ciebie typu eksploatacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych produktów, skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznie lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Katowicach.

Żarówki H4 – jakie produkty posiadamy w naszym katalogu?

Prezentujemy bogatą gamę żarówek znanych i cenionych w branży producentów oświetlenia samochodowego. Rekomendowane przez nas akcesoria prezentują wysoki standard funkcjonalności i rewelacyjnych wrażeń oświetlania drogi w różnych warunkach atmosferycznych. Wybierając żarówkę do samochodu, stawiaj na produkty uznanych marek, z gwarancją niezawodności i wysokiej wydajności.

Żarówki H4 marki AMiO

Wszystkim, którzy poszukują produktów dobrej jakości w przystępnej cenie, rekomendujemy żarówki H4 marki AMiO. Solidne szkło kwarcowe oraz zastosowane na powierzchni bańki filtry ochronne to gwarancja większej wytrzymałości i dłuższej żywotności akcesoriów.

 • Żarówka H4 AMiO Lumitec Limited +130% to wysokiej jakości propozycja o zwiększonej wydajności świetlnej. Akcesoria zapewniają do 40 metrów więcej dobrze oświetlonej drogi. Barwa wiązki zbliżona do światła dziennego gwarantuje lepsze wrażenia wzrokowe, poprawiając komfort i bezpieczeństwo jazdy. Homologowane produkty doskonale realizują swoje zadanie w każdych okolicznościach drogowych.
 • Żarówka H4 AMiO Lumitec Super White +120% o temperaturze barwowej 4300K stanowi świetną alternatywę dla standardowych rozwiązań. Jasne światło o znacznie większym zasięgu efektywnie wspomaga kierowców w trudach drogowej codzienności niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Solidne szkło kwarcowe oraz filtry ochronne UV zabezpieczają reflektory przed uszkodzeniem, a klosze przed zmatowieniem.
 • Żarówka H4 AMiO Super White to nowoczesna odsłona oświetlenia generująca światło o temperaturze barwowej 5500K. Dobrze doświetlona droga przyjemną dla oka wiązką przekłada się na zwiększony poziom koncentracji kierowcy i lepsze postrzeganie przestrzeni drogowej. Postaw na wysoko gatunkowe żarówki H4 AMiO z homologacją oraz gwarancją długiej i wydajnej eksploatacji.
 • Żarówka H4 AMiO Lumitec Silver emitują o 100% więcej światła w porównaniu do standardowych odpowiedników. Trwała konstrukcja żarnika oraz mocne szkło kwarcowe gwarantują długą i satysfakcjonującą eksploatację. Na podstawie żarówki wybity został znak homologacyjny oznaczający dopuszczenie akcesoriów do użytku na drogach publicznych.

Żarówki H4 – oryginalne rozwiązania marki Bosch

Bosch jako czołowy producent oświetlenia samochodowego oferuje kierowcom opcje wyposażenia o wyjątkowych właściwościach poprawiających jakość postrzegania drogi oraz jej otoczenia, a także komfort jazdy. Żarówki H4 Bosch umożliwiają szybsze reakcje kierowcy oraz uniknięcie konfrontacji z wcześniej zauważoną przeszkodą. Akcesoria poszczególnych serii bardzo dobrze się prezentują, a doskonała jakość ich wykonania pozwala na długie i efektywne użytkowanie nawet w mniej sprzyjających warunkach.

 • Żarówka H4 Bosch Pure Light to standardowa opcja o mocy 60/55W, przystosowana do pracy pod napięciem 12V. Doskonałej jakości produkt wyróżnia się długą żywotnością i niezmienną intensywnością wiązki podczas całego okresu eksploatacji.
 • Żarówka H4 Bosch Gigalight Plus 120 stanowi jedną z bardziej spektakularnych propozycji marki. Mocniejsza i wydłużona wiązka świetlna o wysokiej temperaturze barwowej to nie tylko idealnie oświetlona droga, ale i rewelacyjne wrażenia stylistyczne. Jeśli stan reflektorów w Twoim samochodzie nie jest najlepszy, zdecyduj się na zastosowanie rewolucyjnych żarówek Gigalight Plus.
 • Żarówka H4 Bosch Plus 90 oferuje kierowcom większą wydajność świetlną. Doskonałe właściwości produktu zapewniają idealne warunki do jazdy, znacznie zmniejszając efekt zmęczonych oczu oraz wydłużając pole dostrzegania szczegółów i ewentualnych przeszkód na drodze. Żarówka H4 Plus 90 to bardzo precyzyjna konstrukcja, wykonana z najlepszej klasy materiałów. Zastosowane technologie odpowiadają za prawidłowy snop i kierunek padającego światła, a także dokładne wyznaczenie granicy światłocienia. Właściwości te eliminują efekt oślepiania innych kierowców i sprawiają, że użytkowanie akcesoriów jest bezpieczne i komfortowe dla wszystkich uczestników ruchu.
 • Żarówka H4 Bosch Ultra White emituje wiązkę o chłodnej białej barwie, której efekt przypomina światło ksenonów. Podwyższone parametry świetlne to lepsza widoczność, a co za tym idzie podwyższony komfort i znacznie silniej odczuwalna przyjemność z jazdy. Żarówki Ultra White doskonale zastąpią standardowe elementy wyposażenia, dlatego, jeśli jesteś nastawiony na innowacje i precyzyjny efekt świetlny, wybierz akcesoria dostępne w ofercie marki Bosch.

Żarówki H4 – najlepsze oświetlenie samochodowe marki Philips

Marka Philips od lat tworzy rewelacyjne i innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej. Oświetlenie samochodowe Philips wykorzystywane jest w wyposażeniu fabrycznym największych producentów pojazdów na całym świecie. Żarówki H4 to tylko jedna z wielu precyzyjnie skonstruowanych i dopracowanych pod kątem stylistycznym propozycji dostępna w wielu zarówno standardowych, jak i bardziej zaawansowanych technologicznie opcjach.  

Żarówki H4 Philips – oferta dla motocyklistów

Sporą część swojego asortymentu Philips dedykuje motocyklistom. Różne żarówki H4 o wysokiej skuteczności i wydajności mają zapewnić tym uczestnikom ruchu właściwe wsparcie i komfort jazdy, ale i doskonałe wrażenia oraz przyjemność. Poszczególne serie akcesoriów przystosowane są zarówno do użytkowania w mieście, jak i poza jego obszarem. Sprawdź, która z propozycji najlepiej realizuje Twoje oczekiwania.

 • Żarówka H4 Philips CityVision Moto to przeznaczona dla motocyklistów miejskich opcja o charakterystycznym pomarańczowym efekcie emitowanego światła. Lepiej dostrzegalna na drodze wiązka o zwiększonej wydajności zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, zmniejszając ryzyko drobnych kolizji i poważniejszych wypadków. Solidne materiały to gwarancja odporności żarówki na zmienne warunki pogodowe oraz znacznie wydłużony czas jej eksploatacji.
 • Żarówka H4 Philips CrystalVision Ultra stanowi jedną z bardziej interesujących propozycji oświetlenia dedykowanego do motocykli. Twarde, odporne na uszkodzenia szkło kwarcowe stanowi doskonałą oprawę dla wysokiej jakości halogenowego wypełnienia. W oparciu o najnowsze technologie żarówka CrystalVision Ultra emituje wyjątkowo jasne światło, którego efekt stylistyczny oczaruje nawet największych sceptyków.
 • Żarówka H4 Philips Vision Moto +30% to podwyższony standard, którego potrzebują obecnie wszyscy kierowcy. Jazda motocyklem może być wyjątkowo niebezpieczna. Jeśli nie chcesz stwarzać zagrożenia na drodze dla siebie oraz innych uczestników ruchu, zainwestuj w nowoczesne żarówki H4 Vision Moto prezentujące o 30% lepszą efektywność wiązki świetlnej. Postaw na lidera w branży oświetlenia motoryzacyjnego i ciesz się precyzją i skutecznością jego innowacyjnych rozwiązań.
 • Żarówka H4 Philips X-tremeVision Moto wyróżnia się unikatową konstrukcją żarnika i zoptymalizowaną geometrią. Zastosowane innowacje oraz wypełniająca wnętrze bańki specjalna mieszanka gazów wpływają na jakość i wydajność wiązki oraz wytrzymałość żarówki niezależnie od intensywności jej eksploatacji. Jeśli poszukujesz rozwiązań o ekstremalnych właściwościach i o 130% większej efektywności, postaw na dedykowaną do motocykli żarówkę X-tremeVision Moto.

Żarówki H4 Philips – oferta oświetlenia samochodowego

Branża oświetlenia samochodowego wciąż zaskakuje nowymi odsłonami standardowych dobrze znanych kierowcom akcesoriów. Dzięki wprowadzanym między innymi przez markę Philips innowacjom właściciele różnych modeli aut na całym świecie mogą cieszyć się doskonałą efektywnością, niezawodnością i trwałością żarówek.

 • Żarówka H4 Philips Vision +30% gwarantuje rewelacyjne efekty świetlne. O 30% większa wydajność wiązki oraz 10 metrów więcej oświetlonej drogi to wsparcie, jakiego w dzisiejszych wymagających okolicznościach rzeczywistości drogowej oczekuje każdy kierowca. Marka Philips już w standardzie oferuje więcej, dlatego dobierając elementy wyposażenia Twojego samochodu, postaw na wzbogaconą klasykę docenianą zarówno przez użytkowników, jak i ekspertów branży.
 • Żarówka H4 Philips RacingVision GT200 wprowadza rewolucję na drogach w zakresie poprawy widoczności i efektów wizualnych. Żarówki o jakości dedykowanej do samochodów wyścigowych, teraz dostępne są w użytku publicznym, a rezultaty ich działania zachwycają precyzją, jasnością i stylem wiązki. Żarówka H4 RacingVision to o 200% lepsza wydajność świetlna i większy zasięg postrzegania podnoszący poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności prowadzenia auta. Sprawdź też ten rodzaj żarówek w opcji RacingVision +150%.
 • Żarówka H4 Philips WhiteVision Ultra stanowi unowocześnione rozwiązanie w autach z klasyczną technologią halogenową. Białe światło imitujące efekt LED sprawia, że samochód wygląda niezwykle elegancko. Odświeżona niewielkim kosztem stylistyka to tylko jedna z możliwości, jakie oferuje ten typ żarówek. Homologowane akcesoria są najjaśniejszymi światłami dopuszczonymi do użytku w ruchu drogowym i jako takie gwarantują doskonałą widoczność, szybsze postrzeganie przeszkód i więcej czasu na prawidłowe reakcje kierowcy.
 • Żarówka H4 Philips X-tremeVisio Pro150 oferuje więcej przyjemnego dla oka światła i niezachwiane poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy w nawet mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych. Solidna, odporna na wstrząsy, zmiany temperatur i ciśnienia konstrukcja to doskonała alternatywa dla standardowych elementów wyposażenia. Technologia Diamond Precision odpowiedzialna jest za spektakularną emitowaną przez żarówkę ilość światła oraz precyzję wiązki. Mimo tak wygórowanych parametrów żarówka H4 X-tremeVision Pro 150 wykazuje też stosunkowo długą żywotność.
 • Żarówka H4 Philips DiamondVision to spektakularna jasność światła o temperaturze 5000K emitowanego dla jeszcze lepszej widoczności i ekstremalnego efektu stylistycznego. Wyraźna wiązka wyróżni Twój samochód na tle innych. Nowoczesne żarówki nie tracą również nic z charakterystycznej dla akcesoriów Philips wytrzymałości na uszkodzenia i trwałości.
 • Żarówki H4 Philips LongLife EcoVision działają znacznie dłużej niż ich odpowiedniki oferowane w standardzie. Zastosowanie odpowiedniej technologii wspiera wydajną i jednocześnie oszczędną pracę akcesoriów, by maksymalnie wydłużyć okres ich eksploatacji. Zoptymalizowane procesy poboru energii oraz wyjątkowa odporność akcesoriów na czynniki atmosferyczne i drogowe gwarantują spore oszczędności w zakresie wymiany elementów, przy równoczesnym zachowaniu ich optymalnej efektywności.
 • Żarówka H4 Philips VisionPlus +60% to znacznie podwyższony standard oświetlania drogi i lepszej widoczności po zmroku lub w gorszych warunkach pogodowych. Postaw na wydajne żarówki H4 VisionPlus i odzyskaj pewność prowadzenia auta. Doskonały efekt świetlny utrzymuje się przez cały okres użytkowania akcesoriów.

Żarówki H4 – wybierz z nami oświetlenie samochodowe marki Osram

Znany ze swoich niezawodnych rozwiązań Osram prezentuje najlepsze opcje wyposażenia przeznaczone do samochodów i motocykli. Żarówki H4 Osram to wysoka jakość w standardzie połączona z wyjątkową skutecznością zaawansowanych technologicznie innowacji odpowiedzialnych za spektakularne efekty świetlne i perfekcyjne wrażenia stylistyczne. Inspirowane nowoczesnością akcesoria to opcja, na której z całą pewnością można polegać.

 • Żarówka H4 Osram Original Line to funkcjonalna i bardzo korzystna opcja, na której wybór decydują się producenci samochodów najpopularniejszych na świecie marek. Ta seria żarówek pojawia się w wyposażeniu fabrycznym wielu modeli. Elementy doskonale sprawdzają się również jako wysokiej jakości oryginalne części zamienne.
 • Żarówki H4 Osram Cool Blue Boost to propozycje o zwiększonym poborze mocy zastosowanemu w celu uzyskania lepszego efektu świetlnego i zapobieganiu utraty optymalnej jasności wiązki. Jasny strumień o temperaturze 5000K to opcja dla wyjątkowo wymagających amatorów Off Roadu. Ta linia żarówek przeznaczona jest jedynie do jazdy w terenie.
 • Żarówki H4 Osram Cool Blue Intense zapewniają jeden z najbardziej spektakularnych efektów stylistycznych w branży oświetlenia samochodowego. Akcesoria przeznaczone dla prawdziwych entuzjastów motoryzacyjnych innowacji stanowią bardzo konkretną opcję wyposażenia, emitując charakterystyczne niebieskie światło zbliżone do wiązki generowanej przez ksenony. Żarówki te wyróżniają również podwyższona o 20% skuteczność oświetlania drogi i jej otoczenia, a co za tym idzie szybsze dostrzeganie przeszkód i pewniejsze działania kierowcy.
 • Żarówka H4 Osram Cool Blue Intense Next Gen to spotęgowany efekt stylistyczny i świetlny dla jeszcze lepszych wrażeń i bezpieczeństwa jazdy samochodem i motocyklem.
 • Żarówki H4 Osram Night Breaker 200 gwarantują lepsze rezultaty pracy w każdym możliwym aspekcie. Mocna i wyrazista wiązka to o 150 metrów więcej oświetlonej drogi, o 20% bielsze i o 200% jaśniejsze światło skutecznie wspomagające proces bezpiecznej i komfortowej jazdy w zmiennych warunkach drogowych.
 • Żarówki H4 Osram Night Breaker Laser stanowią zaawansowaną technologicznie opcję opartą między innymi na zastosowaniu ablacji laserowej oraz wypełnieniu bańki czystym ksenonem. Wprowadzone innowacje sprawiają, że w porównaniu do obowiązujących standardów żarówki H4 Night Breaker Laser prezentują o 130% większą wydajność, o 40 metrów dłuższą wiązkę oraz o 20% bielsze światło ułatwiające postrzeganie drogi i jej otoczenia oraz wpływające na szybkość i precyzję reakcji kierowcy. Jeśli od żarówek samochodowych oczekujesz jeszcze więcej, wypróbuj wariant Osram Night Breaker Laser Next Generation.
 • Żarówki H4 Osram Night Breaker Silver prezentują doskonały stosunek wydajności do trwałości, dlatego są jedną z najbardziej korzystnych wśród rekomendowanych przez nas opcji. Akcesoria emitują o 100% jaśniejsze światło oraz do 130 metrów lepiej i wyraźniej oświetlonej drogi.
 • Żarówki H4 Osram Truckstar Pro Next Gen to najmocniejsze akcesoria w technologii halogenowej dedykowane do reflektorów i świateł sygnalizacyjnych pojazdów ciężarowych. Przystosowane konstrukcyjnie do wyjątkowo wymagającej i intensywnej eksploatacji żarówki posiadają moc 75/70W i pracują pod napięciem 24V. Produkty charakteryzują się wyjątkową odpornością na drgania i trwałością co generuje znacznie mniejsze koszty wymiany części i utrzymania floty. Jakość emitowanego przez nie światła jest o 130% lepsza, co wpływa bezpośrednio na szybsze i wyraźniejsze dostrzeganie przeszkód oraz prawidłowe reagowanie.
 • Żarówki H4 Osram Ultra life działają cztery razy dłużej w porównaniu do dostępnych na rynku standardów. Trwałość akcesoriów uzyskano dzięki zmniejszeniu ich wydajności do ok. 60%. Żarówki serii Ultra Life doskonale sprawdzają się podczas jazdy miejskiej, po dobrze oświetlonych drogach.
 • Żarówka H4 Osram X-Racer to dedykowane do motocykli rozwiązanie o doskonałych właściwościach świetlnych i wyjątkowej odporności na pracę w wymagających warunkach drogowych. Testowane na trudnych nawierzchniach akcesoria rewelacyjnie znoszą spore obciążenia, dlatego motocykliści bardzo chętnie wybierają tego typu elementy wyposażenia.

Żarówki H4 marki Tungsram

Obecnie jedną z najbardziej popularnych na rynku opcji oświetlenia samochodowego są żarówki H4 marki Tungsram. Marka oferuje akcesoria o zwiększonej efektywności, doskonałe podczas eksploatacji w warunkach nocnych i znacznie ograniczonej widoczności. Biała precyzyjna wiązka rewelacyjnie oświetla przestrzeń, zapewniając jednocześnie nowoczesny i elegancki efekt stylistyczny.

 • Żarówki H4 Tungsram Megalight Plus 60% wytwarzają więcej światła i zapewniają optymalny poziom widoczności, poszerzając jednocześnie jej zakres. Jazda samochodem może być przyjemna w każdych warunkach, jeśli tylko postawisz na sprawdzone i niezawodne rozwiązania marki Tungsram.
 • Żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra dostępne są w wersjach o zwiększonej o 90, 120, 130, 150 i 200% wydajności świetlnej. Doskonały efekt uzyskano dzięki wypełnieniu bańki gazem ksenonowym oraz zastosowaniu na jej powierzchni specjalnej srebrnej powłoki. Filtry UV dodatkowo chronią odbłyśnik i szkło reflektora przed matowieniem.
 • Żarówki H4 Tungsram Sportlight +50% emitują białe światło o temperaturze barwowej ok. 3800K. Bardziej stylowy i nowoczesny wygląd auta dostępny jest niewielkim kosztem i na wyciągnięcie ręki, dlatego już dziś zdecyduj się wymienić żarówki w swoim samochodzie na komplet akcesoriów Tungsram Sportlight.
 • Żarówki H4 Tungsram Sportlight Extreme to zwiększony zakres dobrze doświetlonego obszaru drogi, po której możesz poruszać się pewnie i bezpiecznie. Biała stylowa wiązka doskonale się prezentuje, dodając charakteru nawet mniej efektownym egzemplarzom samochodów.

Żarówki H4 – jakie inne produkty posiadamy w swojej ofercie?

W asortymencie naszego sklepu posiadamy wiele innych atrakcyjnych opcji oświetlenia samochodowego. Efekty świetlne, jakie zapewniają poszczególne rekomendowane przez nas żarówki, stanowią podstawę bezpiecznej i komfortowej jazdy niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Z akcesoriami o zwiększonym zasięgu wiązki oraz opcji znacznie rozjaśnionego światła łatwiej odczytasz stojące przy drodze znaki i w odpowiednim czasie dostrzeżesz przeszkodę, co pozwoli uniknąć sytuacji groźnej w skutkach dla Ciebie oraz innych uczestników ruchu.

Polecamy wysokiej klasy żarówki H4 marki Ring Automotive. Rekomendowane przez ekspertów akcesoria w zależności od serii oferują więcej jasnego światła. Łatwe w montażu elementy umożliwiają kompleksową wymianę oraz uzyskanie optymalnego rezultatu oświetlania drogi. Na liście produktów realizujących najwyższe oczekiwania odbiorców znajdziecie:

 • Żarówki H4 Ring Xenon +130%
 • Żarówki H4 Ring Xenon +150%
 • Żarówki H4 Ring XenonUltima +120%

Istotne miejsce w naszej ofercie zajmują również żarówki H4 Farenheit Super White Xenon. Barwa emitowanego przez nie światła podnosi poziom koncentracji kierowcy, dzięki czemu jazda nocą jest nie tylko bezpieczniejsza, ale i mniej męcząca i zdecydowanie przyjemniejsza.

Kierowcom o wysokich wymaganiach względem trwałości oświetlenia samochodowego polecamy żarówki H4 EinParts Longlife. Do produkcji akcesoriów wykorzystano materiały o wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne oraz obciążenia dynamiczne związane między innymi z jazdą po nierównej nawierzchni. Produkty poddawane wymagającym testom realizują najbardziej wyśrubowane normy techniczne oraz wygórowane oczekiwania użytkowników.

Szukając dobrej jakości zamienników dla oryginalnych elementów wyposażenia samochodowego, warto pochylić się nad atrakcyjną cenowo propozycją marki Vision. Prezentujemy akcesoria Vision w wersji standardowej oraz w dwóch bardziej zaawansowanych technologicznie odsłonach.

 • Żarówki H4 Vision Arctic White to zwiększona o 90% wydajność, o 20% bielsze światło oraz o 30 metrów większy zakres widoczności na drodze.
 • Żarówki H4 Vision Limitless White series wyróżnia wyjątkowo jasna wiązka o temperaturze barwowej 5000K oraz wyższy poziom efektywności w porównaniu do wymaganych standardów.

Większość dostępnych w naszym katalogu żarówek sprzedawanych jest w zestawach po dwie sztuki. Warto podkreślić, że wymiana dwóch żarówek jednocześnie pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności świetlnej, dlatego tego typu praktyki rekomendowane są przez ekspertów, stanowiąc jednocześnie znacznie korzystniejszą dla kupującego opcję.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij