Żarówki H4 PHILIPS RacingVision GT200 12V 60/55W (o 200% jaśniejsze światło) + żarówki W5W

103,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: 12342RGTS2 + W5WKod producenta: 12342RGTS2 + W5WGwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki H4 PHILIPS RacingVision GT200 to produkty o najwyższej wydajności, zaprojektowane specjalnie dla kierowców ceniących sobie doskonałą widoczność i styl. Oferują one niezwykle jasne światło, które może być nawet o 200% jaśniejsze niż standardowe żarówki, co zapewnia doskonałą ostrość i widoczność drogi.

Legalne żarówki do samochodów H4 PHILIPS RacingVision GT200 są zatwierdzone do użytku na drogach publicznych i posiadają homologację zgodną z normą ECE, co oznacza, że spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa i wydajności.

Dzięki zastosowaniu nowych technologii, takich jak szkło kwarcowe Philips Diamond Precision oraz techniki powlekania gradientowego i sitodruku, żarówki H4 PHILIPS RacingVision GT200 emitują większą ilość światła na drogę, zwiększając widoczność w nocy i poprawiając bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo, nowa technologia szkła kwarcowego zapewnia ostrą linię odcięcia i jaśniejszy punkt czujności, co jeszcze bardziej poprawia jakość oświetlenia.

Oprócz dwóch żarówek H4 PHILIPS RacingVision GT200, w zestawie znajdują się również dwie sztuki żarówek W5W T10. Te żarówki charakteryzują się jasnym światłem, które poprawia widoczność pojazdu.

Dzięki żarówkom H4 PHILIPS RacingVision GT200, kierowcy mogą cieszyć się lepszą widocznością na drodze, szybciej dostrzegać potencjalne zagrożenia i prowadzić samochód bardziej precyzyjnie, co przekłada się na bezpieczniejszą i bardziej satysfakcjonującą jazdę.

Specyfikacja techniczna żarówek H4 PHILIPS RacingVision GT200

 • Rodzaj źródła światła: H4
 • Liczba sztuk w opakowaniu: 2
 • Podstawa: P43t-38
 • Moc: 60/55 W
 • Napięcie: 12 V
 • Homologacja ECE: TAK
 • Seria: RacingVision GT200
 • Technologia: Halogen
 • Trwałość: 400 godzin
 • Lumeny: 1650 ±15% (światła drogowe) / 1000 ±15% (światła mijania)
 • Temperatura barwowa: 3600K

Dodatkowo, w sprzedaży posiadamy również żarówki H7 PHILIPS RacingVision GT200, które są dostępne w zestawie z żarówkami W5W.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.