Zestawy ksenonowe H1

Zestawy ksenonowe H1 przeznaczone są do łatwej i szybkiej wymiany żarówek H1 wykorzystywanych w światłach drogowych i mijania na żarniki ksenonowe, które wyposażone są w identyczny rodzaj podstawy. Dzięki temu prostemu zabiegowi samochód zyskuje oświetlenie o doskonałych właściwościach i długiej żywotności. Akcesoria zapewniają kierowcy wysoki standard komfortu i bezpieczeństwa prowadzenia pojazdów nawet po zmroku.

Zestawy ksenonowe H1 składają się z dwóch żarników, okablowania i dwóch przetwornic wykonanych w technologii cyfrowej. Większość zestawów zaopatrzona została również w moduł Canbus, który zapobiega pojawianiu się w komputerze pokładowym mylnych komunikatów o błędzie przepalonej żarówki. System ten nie powoduje odłączenia prądu oraz posiada odpowiednie filtry przeciwzakłóceniowe. Polecamy dostępne w naszej ofercie dobrej jakości zestawy ksenonowe H1 marki Vision charakteryzujące się temperaturą barwową od 4300K do 6000K i mocą wyjściową 35W. W pełni kompletne zestawy posiadają 12-miesięczną gwarancję jakości i trwałości eksploatacji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij