Nakładki na pasy bezpieczeństwa

Nakładki na pasy bezpieczeństwa to niewielkich rozmiarów proste akcesoria, które znacznie poprawiają komfort długich podróży. Doczepione na pasy odpowiednio skrojone fragmenty miękkiego materiału ograniczają dyskomfort związany z tworzeniem się na skórze przetarć, odparzeń i odgnieceń. Tkaniny wykorzystywane w nakładkach są przyjemne w dotyku, a wypełnione gąbką kieszenie nakładek na tyle grube, by wyeliminować drażniący ucisk pasa. Co ważne, te elementy wyposażenia mogą być stosowane zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci.

Nałożenie akcesoriów jest bardzo proste. Nakładki na pasy bezpieczeństwa mocowane są za pomocą rzepów, w związku z czym cała procedura trwa dosłownie chwilę, a same nakładki o uniwersalnym rozmiarze można wykorzystać w wielu rodzajach pojazdów. Dostępne w naszej ofercie nakładki o wielu różnych kolorach bez problemu dopasujesz do odcienia tapicerki w Twoim aucie. Sprawdź eleganckie nakładki na pasy bezpieczeństwa marki AMiO oraz dedykowane dla najmłodszych wielobarwne akcesoria z nadrukowanymi ulubionymi bohaterami animacji Disneya.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij