Żarówki LED T2W i T4W

Konstrukcja żarówek LED T2W i T4W oparta jest na gnieździe BA9s i wykazują szerokie zastosowanie w pojazdach samochodowych, a także ciągnikach rolniczych. Żarówki tej grupy instalowane są w światłach postojowych, pozycyjnych, kierunkowskazach bocznych, oświetleniu tablicy rejestracyjnej, a także oświetleniu wnętrza samochodu i bagażnika. W ofercie naszego sklepu prezentujemy bogaty asortyment tego typu akcesoriów znanych i cenionych na rynku motoryzacyjnym marek jak Vision i Osram.

Rekomendujemy wydajne żarówki T2W i T4W Osram LEDriving o mocy 1W pracujące pod napięciem 12V. Akcesoria stanowią funkcjonalne zamienniki typu plug and play dla lamp T4W i emitują jasne światło o temperaturze barwowej 4000 K. Dzięki bardzo długiej trwałości lampy typu retrofit LEDriving Premium nie wymagają konserwacji i żadnych dodatkowych zabiegów przy ich instalacji. W katalogu znajdziecie również żarówki LED T2W i T4W Vision o mocy 0,7W generujące skupioną wiązkę o temperaturze barwowej 6000 K doskonale doświetlającą przestrzeń docelową.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij