Żarówki LED WY5W

Żarówki LED WY5W doskonale sprawdzają się w funkcji zamienników tradycyjnych halogenów pomocniczych WY5W. Emitują one jasne, efektowne światło, a dzięki stabilnej konstrukcji są odporne na drgania. Tego typu akcesoria stosuje się w lampkach wewnętrznych pojazdu, które doświetlają jego kabinę, tworzą przyjemną i przytulną atmosferę, a tym samym poprawiają komfort podróżowania. Ledy tej grupy elementów świetlnych znajdują również zastosowanie w lampach postojowych.

W sklepie dwr.com.pl zaopatrzycie się w niezawodne żarówki LED WY5W Osram LEDriving w kolorze amber. Akcesoria są wyjątkowo trwałe i nie wymagają konserwacji, a w porównaniu z konwencjonalnymi halogenami zużywają do 80% mniej energii. Żarówki generują pomarańczowe strumień świetlny o wartości 30 lm, wykazują moc 1W i pracują pod napięciem 12V. Wyposażone zostały też w standardowy trzonek W2.1x9,5d, co zapewnia ich pełną kompatybilność technologiczną i bezproblemową instalację. Żarówki LED WY5W to gwarancja doskonałych wrażeń świetlnych i żywotności sięgającej nawet do 5000 godzin bezawaryjnej i efektywnej pracy.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij