Żarówki H11

Żarówki H11 o typie trzonka PGJ19-2 stosuje się w światłach mijania, drogowych i przeciwmgielnych zarówno pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. W zależności od przeznaczenia posiadają one moc 55W lub 70W i przystosowane są do napięcia 12V lub 24V. Ten rodzaj elementów obok żarówek H1 czy żarówek H7 jest jednym z najczęściej wykorzystywanych w głównych reflektorach samochodowych. Oświetlenie halogenowe jest dobrze znaną w motoryzacji technologią, która wciąż się rozwija i proponuje unowocześnione odsłony klasycznych rozwiązań. Innowacyjna żarówka H11 różni się od swoich standardowych odpowiedników przede wszystkim trwałością, wydajnością oraz wysokiej klasy zabezpieczeniami.

W ofercie naszego sklepu prezentujemy najlepszej jakości żarówki H11 o doskonałych parametrach zapewniających optymalny stopień oświetlenia drogi i widoczność, dzięki której kierowca jest w stanie odpowiednio szybko zauważyć przeszkodę i zareagować, unikając zderzenia lub potrącenia. Żarówki H11 dobrze sprawdzają się zarówno w dzień, jak i w nocy, podczas mgły, opadów deszczu czy w innych warunkach znacznie utrudniających prawidłowe postrzeganie. Oprócz zalet praktycznych wysokiej klasy żarówka H11 charakteryzuje się przyjemną dla oka barwą światła. W zależności od serii elementów jej temperatura może wynosić od ok. 3200K do 4200K. Sprawdź naszą ofertę żarówek H11 takich marek jak Osram, Philips, AMiO, Tungsram, Vision, Farenheit oraz Ring.

Żarówka H11 – jak wybrać dobry produkt?

Dobra żarówka H11 w reflektorze samochodu ma ogromne znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa jego prowadzenia. Kierowcy doceniają trwałość i wydajność elementów. Produkty z wyższej półki cenowej oferują dużo więcej, a ich użytkowanie w ostatecznym rozrachunku jest znacznie bardziej opłacalne. Dlatego też rekomendujemy zakup żarówek renomowanych i sprawdzonych producentów.

Jak większość części w pojeździe również żarówka H11 wymaga odpowiednich atestów. Zanim dokonamy ostatecznego wyboru, sprawdźmy, czy elementy zostały dopuszczone do ruchu. Brak homologacji może skutkować mandatem lub negatywną opinią diagnosty.

Najważniejszą funkcją żarówek H11 jest oświetlanie drogi. Elementy montowane w przednich reflektorach pojazdu powinny emitować wiązkę światła gwarantującą odpowiednią widoczność. Zbyt słaby efekt świetlny może narażać na niebezpieczeństwo kierowców oraz pozostałych uczestników ruchu. Nie bez znaczenia jest również zastosowanie filtrów zabezpieczających przed promieniowaniem UV. Filtry, w jakie wyposażona jest żarówka H11, chronią odbłyśnik i powierzchnię reflektora przed matowieniem i uszkodzeniem.

Żarówki H11 doradzamy wymieniać parami, nawet jeśli przepaleniu uległa tylko jedna z nich. Zamontowanie dwóch nowych elementów gwarantuje, że będą one świeciły z jednakową mocą, a jedna żarówka H11 nie będzie zaburzała pracy drugiej.

Żarówki H11 – serie, które posiadamy w ofercie naszego sklepu

Prezentujemy żarówki H11 wielu znanych i cenionych na rynku producentów jak Osram, Philips, AMiO, Ring, Tungsram i innych. Ich zastosowanie gwarantuje najwyższy standard oświetlania drogi. Poszczególne produkty wykazują nawet do 130% większą skuteczność niż poprzednie standardowe wersje. Barwa zbliżona do światła dziennego zapewnia przyjemne wrażenia, a  dobrze skupiona wiązka, jaką emituje żarówka H11 nie oślepia innych kierowców. Sprawdź godne polecenia żarówki H11 dostępne w naszym asortymencie.

Żarówki H11 marki AMiO

Wydajne i niezawodne żarówki H11 AMiO wykonane zostały z odpowiednio barwionego szkła kwarcowego, które umożliwia uzyskanie optymalnej barwy emitowanego światła. Homologowane żarówki H11 doskonale sprawdzają się w warunkach znacznie ograniczonej widoczności. Filtr UV zastosowany w elementach skutecznie przedłuża żywotność reflektorów.

 • Żarówka H11 AMiO Lumitec Limited zapewnia o 130% więcej światła, a generowana przez nią wiązka pada nawet o 40 metrów dalej w porównaniu do standardowych akcesoriów.
 • Żarówka H11 AMiO Lumitec SuperWhite to o 120% więcej światła, gwarancja bezpieczeństwa oraz przyjemne wrażenia estetyczne.

Żarówki H11 – najlepsze oświetlenie dla Twojego samochodu marki Osram

Żarówki H11 Osram od lat są jednymi z najchętniej wykorzystywanych zarówno przez kierowców, jak i producentów samochodów. Doskonała wydajność oryginalnych akcesoriów potwierdzona została licznymi testami, dlatego też serie żarówek tego producenta są często rekomendowane przez ekspertów branży. My również doceniliśmy precyzję wykonania oraz nowoczesne technologie, jakie wykorzystuje żarówka H11 Osram przeznaczona do codziennego użytku.

 • Żarówka H11 Osram Original Line to bezpieczne rozwiązanie dla kierowców, którzy cenią wydajność i funkcjonalność oryginalnych produktów. Akcesoria realizują korzystną zależność jakości do ceny.
 • Żarówki H11 Osram Cool Blue Boost emitują wyjątkowo białe jak na ten rodzaj akcesoriów światło, które dzięki podwyższonemu poborowi mocy nie ulega osłabieniu. 50% więcej światła w porównaniu do klasycznych źródeł przydaje się w jeździe Off Road.
 • Żarówki H11 Osram Cool Blue Intense gwarantują 20% więcej światła o wyjątkowych walorach estetycznych. Specjalny kształt oraz precyzyjne wzornictwo sprawiają, że akcesoria doskonale prezentują się w przezroczystych, szklanych reflektorach przednich. Światło żarówek przypomina to emitowane przez ksenony.
 • Żarówki H11 Osram Night Breaker Laser Next Generation świecą najjaśniej ze wszystkich dostępnych w naszej ofercie akcesoriów tego producenta. Ilość światła jest o 150% większa niż w przypadku tradycyjnych żarówek. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo biała barwa wiązki, jaką emituje żarówka H11 oraz jej długość pozwalająca już z odległości 150 metrów dostrzegać przeszkody drogowe. Dzięki zastosowaniu tych żarówek jazda samochodem stanie się bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.
 • Żarówki H11 Osram Night Breaker Silver generują mocne światło o 100% bardziej wyraźne, ułatwiające prowadzenie pojazdu nawet po zmroku lub w trudnych okolicznościach pogodowych, dzięki któremu przeszkody dostrzegalne są dla kierowcy już z odległości 130m. Żarówki charakteryzują się wyjątkową trwałością obliczoną na intensywne użytkowanie.
 • Żarówki H11 Osram Truckstar Pro przeznaczone są do trudnych zadań związanych z eksploatacją w samochodach ciężarowych. Dwukrotnie wydłużony czas użytkowania to rozwiązanie idealne zarówno dla kierowców, jak i właścicieli floty, którym zależy na ograniczeniu wydatków związanych z częstą wymianą zużywających się produktów.
 • Żarówki H11 Osram Ultra Life charakteryzują się spektakularnie długą żywotnością obliczoną na cztery razy dłuższe ich użytkowanie w porównaniu do tradycyjnych odsłon. Akcesoria polecane są zwłaszcza tym kierowcom, którzy zazwyczaj odbywają swoje podróże w ciągu dnia lub po dobrze oświetlonych drogach.

Żarówki H11 Philips – stylowe i wydajne oświetlenie do samochodu

Żarówka H11 Philips wyznacza nowe standardy w zakresie jakości świecenia oraz walorów estetycznych. Mocne wiązki światła zwiększają komfort podróżowania po zmroku, umożliwiając kierowcom dostrzeżenie przeszkód z odległości zapewniającej odpowiednią reakcję.

 • Żarówka H11 Philips Vision to nowoczesne, skuteczniejsze o 30% wydanie standardowych elementów wyposażenia. Odporne na wilgoć, skoki ciśnienia, wstrząsy mechaniczne oraz niekorzystne działanie promieniowania UV. Produkt posiada homologację ECE.
 • Żarówki H11 Philips WhiteVision Ultra emitują światło o barwie 4000K, które idealnie oświetla drogę, zmniejsza zmęczenie oczu podczas jazdy po zmroku i jednocześnie spektakularnie się prezentuje.
 • Żarówki H11 Philips X-tremeVision Pro150 wykorzystują nowoczesne technologie Diamond Precision zapewniające o 150% więcej światła i znacznie lepszą widoczność w nocy niż ich standardowe odpowiedniki.
 • Żarówki H11 Philips DiamondVision wyróżniają się na tle innych halogenowych rozwiązań wysoką temperaturą barwową, w wyniku której wiązka światła emitowanego przez żarówkę jest bardzo jasna i chłodna. Efekt wzmocniony został specjalną niebieską powłoką.

Żarówki H11 Ring – pewność i bezpieczeństwo na drodze

Więcej światła na drodze to więcej pewności i szybsze reakcje kierowców, dlatego żarówki H11 Ring reprezentują technologie zapewniające maksymalny poziom widoczności nawet w bardzo trudnych warunkach. Homologowana żarówka H11 wykorzystuje działanie gazu ksenonowego, gwarantującego doskonałe wrażenia estetyczne oraz wyrazistość wiązki na najwyższym poziomie. W naszej ofercie posiadamy żarówki H11 serii Ring Xenon oświetlające przestrzeń o 130% bardziej niż inne standardowe rozwiązania oraz żarówki H11 Ring XenonUltima o doskonałej wydajności i zwiększonej o 120% mocy wiązki świetlnej.

Żarówki H11 Tungsram – produkty, które wybrało wielu kierowców

Żarówki H11 Tungsram są bardzo popularne na rynku akcesoriów samochodowych, oferując kierowcom doskonałą jakość świecenia, wyjątkową prezencję oraz potwierdzone homologacją bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach drogowych.

 • Żarówka H11 Tungsram przeznaczona do głównych reflektorów samochodowych emituje wyraźne światło o barwie dostosowanej zarówno do dziennych, jak i nocnych podróży.
 • Żarówki H11 Tungsram Megalight Ultra to o 120% lub o 130% więcej światła niż w przypadku elementów tradycyjnych. Dopuszczone do użytku na drogach publicznych produkty znacznie poprawiają komfort jazdy nocą, prezentując jednocześnie bardzo wysoki standard stylistyczny.
 • Żarówki H11 Tungsram Megalight Ultra +90% wypełnione są gazem ksenonowym, dzięki czemu wiązka generowanego przez nie światła jest wyjątkowo biała i jasna. Filtr UV zapobiega matowieniu odbłyśnika i szklanej powierzchni reflektorów.
 • Żarówki H11 Tungsram Sportlight Extreme emitują o 40% więcej jasnego, niezwykle białego światła i zapewniają spektakularny efekt niebieskiej poświaty zbliżony stylistycznie do wyglądu lamp ksenonowych.

Żarówki H11 Vision

Udostępniamy również żarówki H11 marki Vision do samochodów osobowych i ciężarówek. Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje trwałość i maksymalny standard oświetlania drogi w codziennym użytkowaniu w różnych warunkach pogodowych.

 • Żarówka H11 Vision to klasyczna odsłona elementów oświetlenia o wysokiej wydajności, nastawiona na różną intensywność eksploatacji.
 • Żarówki H11 Vision Arctic White wyróżnia o 20% bielsza wiązka światła oraz o 90% większa jego ilość, a co za tym idzie 30 metrów więcej oświetlonej dobrze widocznej drogi.

Żarówki H11 marki Farenheit

Żarówki H11 Farenheit Super White Xenon doskonale sprawują się w warunkach nocnych, emitując przyjemną dla oka, wzmacniającą koncentrację kierowcy wiązkę światła. Jego barwa zbliżona jest do tej charakterystycznej dla fabrycznych ksenonów, dlatego oprócz oczywistych zalet praktycznych żarówki Farenheit doskonale się prezentują.

Żarówka H11 – szukaj w sklepie dwr.com.pl

Halogenowa żarówka H11 to klasyczne rozwiązanie prezentowane obecnie w wielu nowoczesnych odsłonach. Sprawdź, która propozycja najlepiej realizuje Twoje oczekiwania. Posiadamy bogaty wybór produktów, które bez problemu zamontujesz w swoich reflektorach. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Katowicach, by uzyskać więcej informacji o oferowanych produktach oraz możliwościach ich wydajnej eksploatacji. Udostępniamy żarówki H11 sprzedawane pojedynczo lub w opakowaniach zawierających dwie sztuki produktów, do kompleksowej wymiany zużytych elementów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij