Żarówki H11 VISION Limitless White series 12V 55W (5000K, +120%) + żarówki W5W Super White

48,99
Produkt niedostępnyZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: 58862 + W5WKod producenta: 58862 + W5WGwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki H11 VISION Limitless White series 12V 55W (5000K, +120%) to produkty o najwyższej jakości wykonania, które wprowadzą rewolucję w oświetleniu drogi. Dzięki technologii VISION Limitless White series, żarówki oferują niezrównane korzyści, które sprawią, że jazda stanie się bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Główne korzyści z zakupu żarówek H11 VISION Limitless White series

 • Do 120% więcej światła: Żarówki H11 VISION Limitless White series dostarczają imponujący wzrost jasności o 120%, co oznacza znacznie lepszą widoczność na drodze. To kluczowy atut poprawiający bezpieczeństwo jazdy, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.
 • Do 20% bielsze światło: Dzięki tej technologii uzyskujemy nie tylko więcej światła, ale również bardziej naturalną, bielszą barwę światła. O 20% bielsze światło sprawia, że otoczenie jest lepiej oświetlone, co z kolei przekłada się na lepszą percepcję otoczenia przez kierowcę.
 • Do 30 metrów więcej oświetlonej drogi oraz barwa światła do 5000K: Zasięg oświetlenia drogi zostaje zwiększony o 30 metrów, co daje kierowcy dodatkową reakcję i czas na odpowiedź na zmienne warunki na drodze. Barwa światła do 5000K zapewnia klarowność i naturalność oświetlenia.

Żarówki H11 VISION Limitless White series - specyfikacja techniczna

 • Rodzaj żarówki: H11
 • Podstawa żarówki: PGJ19-2
 • Napięcie: 12V
 • Moc: 55W
 • Homologacja: Tak
 • Ilość w opakowaniu: 2 sztuki

Żarówki W5W Super White Xenon Effect T10 12V 5W to idealne uzupełnienie oświetlenia pojazdu, zapewniając efekt xenonowy bez konieczności dokonywania skomplikowanych modyfikacji.

Żarówki W5W Super White - cechy produktu

 • Typ: W5W T10
 • Rodzaj podstawy: W2.1x9.5d
 • Moc: 5W
 • Napięcie: 12V
 • Strumień światła: 45Lm ± 10%
 • Typ szkła: Super White (efekt xenonowy)
 • Barwa światła: Biała zimna

Żarówki H11 VISION Limitless White series nie tylko zapewniają estetyczny wygląd, ale także nie powodują błędu przepalonej żarówki w samochodach z systemem kontroli żarówek. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą podnieść poziom oświetlenia pojazdu i nadać mu nowoczesny wygląd.

Żarówki VISION Limitless White series dostępne są w ofercie sklepu dwr.com.pl jako żarówki H1, H4, H7, H8 i H11 w zestawie z żarówkami W5W Super White. Polecamy również inne modele żarówek H11 z naszej oferty. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych modeli, każdy kierowca może dopasować oświetlenie pojazdu do swoich preferencji i potrzeb. Od teraz jazda stanie się jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna dzięki żarówkom VISION Limitless White series.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.