Żarniki H1

Żarówki ksenonowe H1 przeznaczone są do zastosowania w światłach drogowych lub mijania, a więc pełnią dokładnie tę samą funkcję, co ich halogenowe odpowiedniki. Jest kilka aspektów, które przemawiają na korzyść eksploatacji żarówek ksenonowych. Znacznie poprawiają one bezpieczeństwo w czasie jazdy, gdyż emitują trzykrotnie większe natężenie światła zapewniające lepszą widoczność na drodze i szerszy zakres pola widzenia. Żarówki ksenonowe H1 gwarantują przyjemne wrażenia i przyczyniają się do zmniejszenia zmęczenia wzroku w czasie jazdy. Światło przez nie emitowane przypomina barwą te naturalne w przedziale temperatury barwowej od 4300 K do 8000 K, do odbioru którego nasze oczy są najbardziej przystosowane. Te właściwości żarówek ksenonowych H1 wpływają pozytywnie na koncentrację kierowcy oraz efektywne kontrolowanie sytuacji na drodze.

Żarówki ksenonowe H1 posiadają moc zaledwie 35W, gwarantując jednocześnie doskonałe efekty świetlne. Akcesoria są praktycznie o połowę bardziej oszczędne niż ich odpowiedniki wykonane w technologii halogenowej. Sprawdź naszą ofertę żarówek ksenonowych H1 marek AMiO oraz Vision.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij