Pióra wycieraczek 14”

Wycieraczki stanowią jeden z ważniejszych elementów podstawowego wyposażenia samochodu, zapewniając kierowcy odpowiednią widoczność nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i w dużej mierze decydując o bezpieczeństwie na drodze jego oraz innych jej użytkowników. Niesprawne wycieraczki samochodowe pozostawiają na powierzchni szyby smugi, pracują nierówno i głośno, co znacznie obniża komfort prowadzenia auta. W podobnej sytuacji niezbędna jest wymiana piór. Eksperci doradzają, by dokonywać jej co najmniej dwa razy w roku. Pamiętajmy jednak, by prawidłowo dobrać rodzaj i parametry elementów, którymi zastępujemy fabryczne części.

W ofercie naszego sklepu posiadamy pióra wycieraczek 14”, czyli 350 mm w wielu odsłonach technologicznych, dedykowanych do samochodów zarówno starszej, jak i nowszej generacji. Polecamy szkieletowe konstrukcje piór wycieraczek 14” serii Alca Special Graphite, Bosch Eco oraz Valeo First Conventional, pojedyncze wycieraczki płaskie marek AMiO, Bloom, Flash, Alca linii Super Flat, Bosch Aerotwin i Aerotwin Plus, a także Valeo First Multiconnection i Hydroconnect. W naszym asortymencie znajdziecie również innowacyjne rozwiązania hybrydowych piór wycieraczek 14” marek Flash i Denso oraz serii Heyner Hybrid i Valeo First Hybrid.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Producent
zamknij