Bezpieczniki MIDIVAL

W naszym asortymencie posiadamy dobrej jakości bezpieczniki Midival przystosowane do pracy z wysokim natężeniem prądu wykorzystywanym w głównych układach pojazdu odpowiedzialnych między innymi za prawidłową pracę alternatora, akumulatora czy rozrusznika. Wytrzymałe materiały oraz niezawodna konstrukcja bezpieczników umożliwiają skuteczną ochronę instalacji elektrycznej auta na wypadek nagłego wzrostu natężenia przepływającego prądu. W zależności od obwodu stosuje się bezpieczniki o różnej mocy. Dobry stan instalacji elektrycznej to bardzo ważny aspekt bezpiecznej eksploatacji auta. Bezpieczniki samochodowe są najsłabszymi i jednocześnie niezbędnymi ogniwami tego układu. Bez ich ingerencji straty poniesione podczas awarii poszczególnych układów byłyby nieporównywalnie większe. Wymiana przepalonego bezpiecznika to bowiem niewielki koszt w zestawieniu z diagnozą i serwisem usterek podzespołów elektryki pojazdu.

Postaw z nami na funkcjonalne bezpieczniki Midival marki Carmotion wykonane z wysokiej jakości stopu cynku. Akcesoria dostępne są w różnych kolorach określających ich moc. Tego typu oznaczenie umożliwia szybką wymianę przepalonego elementu. Dostępne w zestawach dwóch sztuk bezpieczniki Midival warto przechowywać w zapasie na wypadek nieprzewidzianej awarii. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w bezpieczniki Midival marki Carmotion o mocy 30, 40, 50, 60, 70, 80, 100, 125, 150 oraz 200A.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij