Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 60A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 60A (2 sztuki)
6,00
Kup teraz - dostawa w piątekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63625Kod producenta: 63625Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 60A (2 sztuki), to elektryczne elementy ochronne, które służą do zabezpieczania instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Te konkretne bezpieczniki są zaprojektowane do obsługi prądów o wartości 60 amperów.

Główne cechy bezpieczników MIDIVAL 60A

  • Amperaż: Bezpieczniki MIDIVAL mają amperaż wynoszący 60A, co oznacza, że są w stanie wytrzymać prąd o wartości do 60 amperów bez uszkodzenia. Jest to ważne, ponieważ różne obwody w samochodzie mogą wymagać różnych poziomów ochrony, a te bezpieczniki są przeznaczone do obwodów wymagających wyższego amperażu.
  • Ochrona instalacji elektrycznych: Głównym celem bezpieczników MIDIVAL 60A jest zapewnienie ochrony instalacji elektrycznych w samochodzie. W przypadku przekroczenia dopuszczalnego amperażu, bezpiecznik odłączy obwód, co pomaga zapobiec uszkodzeniu przewodów, komponentów elektrycznych i potencjalnym zagrożeniom związanym z przeciążeniem prądowym.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MIDIVAL 60A są wykonane ze stopu cynku, co zapewnia im trwałość i odporność na korozję. Materiał ten jest często wybierany do produkcji bezpieczników ze względu na jego właściwości przewodzące i trwałość.
  • Ilość w opakowaniu: Produkt dostarczany jest w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników MIDIVAL 60A. Ta ilość umożliwia zastąpienie lub uzupełnienie istniejących bezpieczników w pojeździe w razie potrzeby.

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 60A (2 sztuki), to wysokiej jakości elektryczne bezpieczniki samochodowe wykonane ze stopu cynku, zaprojektowane do ochrony instalacji elektrycznych przed przeciążeniem prądu o wartości 60 amperów. Dzięki ich obecności w pojeździe można skutecznie minimalizować ryzyko uszkodzeń związanych z nadmiernym obciążeniem prądowym.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

Zapraszamy do sklepu dwr.com.pl, gdzie znajdziesz bogaty wybór bezpieczników samochodowych. Naszym szczególnym poleceniem są bezpieczniki MIDIVAL, które dostępne są w różnych wersjach amperażu, obejmując 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 100A, 125A, 150A i 200A. Dzięki temu, bez względu na potrzeby Twojego pojazdu, z pewnością znajdziesz odpowiedni bezpiecznik, który zapewni ochronę Twojej instalacji elektrycznej. Ochrona pojazdu nigdy nie była prostsza! Sprawdź naszą ofertę już dziś.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.