Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 125A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 125A (2 sztuki)
6,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63629Kod producenta: 63629Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL o amperażu 125A to produkty zaprojektowane do ochrony instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem wynikającym z nadmiernego natężenia prądu. Te konkretne bezpieczniki są częścią serii MIDIVAL i charakteryzują się następującymi cechami:

  • Amperaż: Bezpieczniki MIDIVAL mają amperaż wynoszący 125A, co oznacza, że są w stanie wytrzymać obciążenia prądowe o wartości do 125 amperów przed zabezpieczeniem obwodu.
  • Materiał wykonania: Wykonane są ze stopu cynku, co zapewnia trwałość i odporność na korozję. Materiał ten jest często wykorzystywany w produkcji bezpieczników, ponieważ pozwala na skuteczną kontrolę przepływu prądu i zapobieganie przeciążeniom.
  • Dwa bezpieczniki w opakowaniu: Każde opakowanie zawiera 2 sztuki bezpieczników MIDIVAL o amperażu 125A. To znaczy, że użytkownik ma dwie identyczne jednostki do dyspozycji w jednym opakowaniu, co może być przydatne w przypadku wymiany lub awarii.

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL są dostępne w różnych amperażach, aby dostosować się do różnych obwodów i potrzeb elektrycznych pojazdów. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie bezpiecznego i niezawodnego działania instalacji elektrycznych w samochodach, chroniąc je przed przeciążeniem prądowym, co może prowadzić do uszkodzeń lub zagrożenia pożarem. Produkt ten jest często stosowany w branży motoryzacyjnej do zabezpieczania układów elektrycznych samochodów przed niebezpiecznymi przeciążeniami prądu.

Znajdź idealne bezpieczniki samochodowe w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl jesteśmy dumni z naszego szerokiego asortymentu bezpieczników samochodowych. Szczególnie polecamy naszą gamę bezpieczników MIDIVAL, które dostępne są w różnych wersjach amperażu, aby sprostać różnym potrzebom i obwodom elektrycznym w Twoim pojeździe. Oferujemy bezpieczniki o następujących amperażach: 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 100A, 125A, 150A i 200A. Dzięki nim możesz skutecznie zabezpieczyć instalację elektryczną w swoim samochodzie przed przeciążeniami prądowymi, zapewniając bezpieczeństwo i niezawodność. Znajdź właściwy amperaż dla swojego pojazdu już dziś w sklepie dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.