Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 200A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 200A (2 sztuki)
5,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63631Kod producenta: 63631Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL 200A to elektryczne bezpieczniki samochodowe, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Carmotion, aby zapewnić ochronę instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem z powodu nadmiernego natężenia prądu.

Specyfikacja bezpieczników MIDIVAL 200A

  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL o amperażu 200A są przeznaczone do zabezpieczania różnych obwodów elektrycznych w samochodach i innych pojazdach przed przeciążeniem prądu. Mogą być stosowane w różnych miejscach w pojeździe, w zależności od wymagań.
  • Amperaż: Każdy bezpiecznik MIDIVAL ma amperaż wynoszący 200A. Oznacza to, że przewidziane są do ochrony obwodów o maksymalnym prądzie roboczym wynoszącym 200 amperów.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MIDIVAL 200A zostały wykonane ze stopu cynku. Materiał ten jest często używany w produkcji bezpieczników ze względu na swoje właściwości przewodzące, trwałość i odporność na korozję.
  • Opakowanie: Produkt dostarczany jest w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników MIDIVAL 200A. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala na łatwą wymianę bezpieczników lub zostawienie jako zapasowych.
  • Różne zastosowania: Ponieważ bezpieczniki MIDIVAL mają amperaż 200A, mogą być używane w różnych obwodach elektrycznych samochodu, w zależności od potrzeb. Mogą chronić takie elementy jak układ świateł, radio, wentylator czy system zapłonowy przed uszkodzeniem spowodowanym przeciążeniem prądu.
  • Ochrona przed przeciążeniem prądu: Główną funkcją tych bezpieczników jest zapewnienie ochrony przed przeciążeniem prądu. Jeśli w obwodzie pojawi się nadmierny prąd, bezpiecznik MIDIVAL 200A automatycznie się wyłączy, przerywając obwód i zapobiegając uszkodzeniu instalacji elektrycznej pojazdu.
  • Uniwersalne zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL 200A mogą być stosowane w różnych rodzajach pojazdów, takich jak samochody osobowe, ciężarówki, motocykle czy łodzie, gdzie istnieje potrzeba zabezpieczenia obwodów elektrycznych.

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL o amperażu 200A to produkt zaprojektowany do ochrony instalacji elektrycznych w pojazdach przed przeciążeniem prądu. Są one trwałe, wykonane ze stopu cynku i dostarczane w opakowaniu zawierającym 2 sztuki, co czyni je praktycznym rozwiązaniem do zastosowania w różnych rodzajach pojazdów.

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL w różnych amperażach

Zapraszamy do sklepu dwr.com.pl, gdzie znajdziesz szeroki wybór bezpieczników samochodowych. Polecamy bezpieczniki MIDIVAL, dostępne w różnych wersjach amperażu: 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 100A, 125A, 150A i 200A. Ochrona Twojego pojazdu nigdy nie była prostsza! Warto zainwestować w bezpieczeństwo. sprawdź naszą ofertę już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.