Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 100A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 100A (2 sztuki)
6,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63628Kod producenta: 63628Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 100A (2 sztuki) to produkty elektrotechniczne przeznaczone do zabezpieczania instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem związanym z nadmiernym natężeniem prądu.

Szczegółowa charakteryzacja bezpieczników MIDIVAL 100A

  • Amperaż: Każdy z bezpieczników MIDIVAL ma amperaż wynoszący 100A, co oznacza, że są one zaprojektowane do ochrony obwodów o tej mocy. Ten parametr jest istotny, ponieważ różne obwody w pojeździe mogą wymagać różnych poziomów zabezpieczenia.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MIDIVAL 100A są wykonane ze stopu cynku, co jest powszechnie stosowanym materiałem w produkcji bezpieczników samochodowych. Stop cynku charakteryzuje się dobrą przewodnością elektryczną i jest odporny na korozję.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki MIDIVAL 100A są przeznaczone do montażu w układach elektrycznych samochodów. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed skokami prądu i przeciążeniami, które mogłyby prowadzić do uszkodzenia instalacji elektrycznej pojazdu. W razie wystąpienia nadmiernego natężenia prądu, bezpiecznik się przepala, przerywając obwód i chroniąc resztę układu.
  • Opakowanie: Produkt dostarczany jest w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników MIDIVAL 100A. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ pozwala na zachowanie zapasowych bezpieczników w przypadku awarii lub konieczności wymiany.

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL o amperażu 100A stanowią niezawodne zabezpieczenie dla instalacji elektrycznych w pojazdach, wykonane z trwałego stopu cynku i dostarczane w opakowaniu zawierającym 2 sztuki. Dzięki nim, można skutecznie chronić układy elektryczne samochodu przed potencjalnymi uszkodzeniami spowodowanymi przeciążeniem prądu.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl

Szukasz niezawodnych bezpieczników samochodowych? Odwiedź sklep internetowy dwr.com.pl, gdzie oferujemy szeroki asortyment bezpieczników MIDIVAL dostępnych w różnych wersjach amperażu. Nasza oferta obejmuje bezpieczniki o mocy 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 100A, 125A, 150A i 200A, co pozwoli Ci znaleźć idealne zabezpieczenie dla różnych obwodów w Twoim pojeździe. Nie ryzykuj uszkodzenia instalacji elektrycznej – wybierz bezpieczniki MIDIVAL, które gwarantują niezawodną ochronę. Sprawdź naszą pełną gamę produktów już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.