Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 150A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 150A (2 sztuki)
6,99
Kup do 14.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63630Kod producenta: 63630Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MIDIVAL, 150A (2 sztuki), to produkty przeznaczone do ochrony instalacji elektrycznych w samochodach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Są one często stosowane w różnych obwodach pojazdu, gdzie wymagane jest zabezpieczenie przed przeciążeniem prądowym.

Specyfikacja bezpieczników MIDIVAL 150A

  • Amperaż: Bezpieczniki MIDIVAL mają amperaż wynoszący 150A, co oznacza, że są w stanie przewodzić prąd o maksymalnym natężeniu 150 amperów. Jest to istotne, ponieważ różne obwody w samochodzie mogą wymagać różnych poziomów zabezpieczenia.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MIDIVAL 150A zostały wykonane ze stopu cynku. Ten materiał jest popularny w produkcji bezpieczników, ponieważ charakteryzuje się dobrą przewodnością elektryczną oraz odpornością na korozję, co jest ważne w warunkach samochodowych.
  • Opakowanie: Produkt dostarczany jest w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników MIDIVAL 150A. Taka ilość jest często wystarczająca do wymiany lub zabezpieczenia dwóch różnych obwodów w samochodzie.

Bezpieczniki MIDIVAL o amperażu 150A są ważnym elementem bezpieczeństwa w samochodzie, ponieważ chronią przed przeciążeniem prądowym, który może prowadzić do uszkodzeń elektrycznych układów i potencjalnie stanowić zagrożenie dla samochodu. Dzięki tym bezpiecznikom, użytkownicy samochodów mogą cieszyć się pewnością, że ich pojazdy są odpowiednio zabezpieczone przed takimi sytuacjami.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych dostępny w sklepie dwr.com.pl!

Szanowni Klienci, w sklepie dwr.com.pl oferujemy bogaty wybór bezpieczników samochodowych, idealnych do zabezpieczenia różnych obwodów w Państwa pojazdach. Polecamy szczególnie bezpieczniki MIDIVAL, które dostępne są w różnych wersjach amperażu, w tym: 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 100A, 125A, 150A i 200A. Dzięki temu, każdy znajdzie odpowiedni bezpiecznik, aby zapewnić optymalne zabezpieczenie dla swojego samochodu. Zapraszamy do naszego sklepu i skorzystania z naszej szerokiej gamy produktów, które pomogą utrzymać Państwa pojazd w doskonałym stanie!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.